Jesteś tutaj

Społeczna odpowiedzialność biznesu w wykonaniu Tchibo

Zmiany klimatu są w tej chwili jednym z największych zagrożeń i wyzwaniem, z którym zmaga się społeczeństwo. Dla każdego, kto kojarzy firmę Tchibo przede wszystkim z kawą zaskoczeniem będzie fakt, że jest ona trzecim na świecie producentem bawełny ekologicznej, której uprawa spełnia restrykcyjne zasady rolnictwa ekologicznego. Sposób uprawy bawełny ma nie tylko wpływ na środowisko, ale także na jakość produktów i na nasze zdrowie. Ubrania z bawełną ekologiczną są korzystne dla skóry, gdyż nie zawierają w sobie chemicznych substancji i są w pełni bezpieczne nawet dla dzieci i alergików. Ponadto produkty drewniane z kolekcji Tchibo pochodzą z lasów zarządzanych w zgodzie z wymogami środowiskowymi.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Barista Espresso i Barista Caffe Crema to nowe kawy, które wypala się przy użyciu tradycyjnych bębnowych maszyn prażalniczych. Uwagę zwracają opakowania i dodatkowe zabezpieczenie w postaci korka, który pozwala na zachowanie pełnego aromatu kawy.

Na przełomie listopada i grudnia Südzucker Polska S.A. rozpoczyna bożonarodzeniową kampanię promocyjną produkty Cukru Królewskiego. Działania podjęte w minionych latach odniosły sukces, dlatego producent marki zdecydował o powtórzeniu sprawdzonych praktyk. Tym samym, poza reklamą i komunikacją PR, tegoroczna kampania skupi się na: promocji konsumenckiej, eventach z gofrobusem w roli głównej oraz degustacjach w wybranych sklepach.

X