Jesteś tutaj

Superbohaterowie od Lubella Mlekołaki

Lubella przygotowała promocję dla fanów Superbohaterów z Uniwersum DC Comics. Lubella Mlekołaki na licencji Justice League to podwójna atrakcja – kolekcja unikalnych kart z kinowymi herosami oraz nowy produkt na sklepowych półkach. Premiera kolejnego filmu o Lidze Sprawiedliwości zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji Lubella Mlekołaki przygotowała promocję opartą o zbieranie kart z wizerunkami komiksowych bohaterów. Promocją objęte zostały wszystkie warianty Mlekołaków od Lubelli. Cała kolekcja to 14 oryginalnych kart, a w każdej promocyjnej paczce znajdziemy 2 z nich. Superbohaterowie na dedykowanych grafikach kart mają przypisane wartości mocy – dzięki temu wspólnie z przyjaciółmi można brać udział w rozgrywkach. Dodatkowo na okres promocji do sprzedaży został wprowadzony limitowany produkt. Mix płatków o smaku czekolady i karmelu, w unikalnym kształcie nietoperza, to bezpośrednie nawiązanie do logo Batmana! Również w tym produkcie można znaleźć kolekcjonerskie karty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Szybko, łatwo i smacznie – tak gotuje się z Lubellą! Marka udowadnia, że dania z makaronu wcale nie muszą być nudne. Już teraz inspiruje ciekawymi pomysłami na makaron spaghetti – przedstawiając premierowy odcinek całej serii spotów telewizyjnych.

Lubella, chcąc być bliżej swoich konsumentów i inspirować ich każdego dnia, pojawiła się na Instagramie – bardzo popularnym, fotograficznym portalu społecznościowym, z którego korzysta już ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie.

X

Przeczytaj również