Jesteś tutaj

Świąteczna kampania Helio

Dla wzmocnienia sprzedaży, rodzimy potentat rynkowy- firma HELIO już szykuje się do świątecznego sezonu i rozpoczyna zakrojoną na szeroką skalę kampanię promocyjną w najefektywniejszych i najbardziej zasięgowych kanałach komunikacji. Podczas najbliższej kampanii na ekranach TV zobaczymy w głównej roli świąteczne bestsellery HELIO, a filmy emitowane będą w czołowych ogólnopolskich stacjach TV, towarzyszyć im będą również intensywne działania reklamowe i PR w prasie, w tym w opiniotwórczych i wysokonakładowych magazynach lifestylowych, poradnikowych, kobiecych czy TV- guidach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Popularny kulturysta i zawodnik MMA, bohater programu TV „Nie ma lipy!” i influencer z pasją do gotowania – Hardkorowy Koksu, czyli Robert Burneika wystąpił w najnowszej, zabawnej odsłonie kampanii viralowej marki HELIO „Najpierw masa, później ciacho!”

Mazurek kajmakowy, babka drożdżowa czy sernik pachnący bakaliami to tradycyjne świąteczne słodkości, które tworzą prawdziwy nastrój świąt wielkanocnych, zwłaszcza jeśli przygotowywane są przez nas samodzielnie. By wyczarować wyjątkowe w smaku domowe ciasta na świąteczny stół nie musimy już spędzać wielu godzin w kuchni, gdyż z pomocą przychodzi nam znany producent bakalii – firma HELIO. Jej naturalnie smaczne, gotowe do bezpośredniego spożycia masy krówkowe, dostępne aż w 5 różnych smakach, idealnie sprawdzą się do wszystkich wielkanocnych wypieków… także w wersji bezglutenowej.

X