Jesteś tutaj

Sztuka świetnego smaku – Krakus na Wielkanoc

W nowym spocie marki Krakus okazuje się, że jedna porcja pysznego żurku to za mało! Reklama prezentuje ofertę najlepszych produktów na świąteczny stół. 
Akcja reklamy toczy się przy wielkanocnym stole – właśnie to miejsce skupia pozytywne świąteczne emocje w każdym domu. Przy stole widzimy mężczyznę, który nie może się oprzeć aromatycznemu żurkowi Krakus – prosi o dodatkową porcję. Można pokusić się o stwierdzenie, że kończenie posiłku mówiąc „Poproszę o dokładkę” to udzielenie mu najlepszej recenzji. Kiedy apetyczna zupa jest nalewana, dowiadujemy się, że są jednak takie smaki, których nie sposób wyrazić samymi słowami. Do takich należy właśnie smak pysznego żurku Krakus. 
Na końcu dowiadujemy się, że doskonały smak na świątecznym stole zapewniły produkty marki Krakus. W spocie, obok żurku w kartonie i koncentratu żurku, widzimy również unikalne w smaku ogórki konserwowe i wyrazisty chrzan tarty. Co więcej, produkty Krakus prezentują się w nowej szacie graficznej. Zmiana opakowań podkreśla wysoką jakość i tradycję, która stoi za marką od 1965 roku. Nowe etykiety zwracają uwagę na to, co wyróżnia Krakus – wyjątkowy smak i aromat, staranną selekcję składników oraz dobór odpowiednich przypraw. Kolor granatowy – dominujący i intensywny – podkreśla kompetencje i perfekcję marki. 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Tym, co pozwala pokonać niskie temperatury nie zawsze jest strategia ubioru „na cebulkę”. Znacznie skuteczniej rozgrzeje smaczny posiłek, który na dodatek przygotuje się w prosty i szybki sposób. Zupy Profi, w lekkim i poręcznym opakowaniu, zapewnią uczucie ciepła i sytości, nawet po całym dniu ciężkiej pracy, kilku godzinach spędzonych na mrozie lub po prostu w chwili, gdy zmarzliśmy do cna oczekując na spóźniony autobus.

W kolejnej kampanii internetowej Krakus promuje ofertę produktów polecanych w sezonie grillowym. Pod hasłem „Krakus rozkręca grilla” ruszyły aktywności marki w mediach społecznościowych i na portalach.

X