Jesteś tutaj

Sztuka świetnego smaku – Krakus na Wielkanoc

W nowym spocie marki Krakus okazuje się, że jedna porcja pysznego żurku to za mało! Reklama prezentuje ofertę najlepszych produktów na świąteczny stół. 
Akcja reklamy toczy się przy wielkanocnym stole – właśnie to miejsce skupia pozytywne świąteczne emocje w każdym domu. Przy stole widzimy mężczyznę, który nie może się oprzeć aromatycznemu żurkowi Krakus – prosi o dodatkową porcję. Można pokusić się o stwierdzenie, że kończenie posiłku mówiąc „Poproszę o dokładkę” to udzielenie mu najlepszej recenzji. Kiedy apetyczna zupa jest nalewana, dowiadujemy się, że są jednak takie smaki, których nie sposób wyrazić samymi słowami. Do takich należy właśnie smak pysznego żurku Krakus. 
Na końcu dowiadujemy się, że doskonały smak na świątecznym stole zapewniły produkty marki Krakus. W spocie, obok żurku w kartonie i koncentratu żurku, widzimy również unikalne w smaku ogórki konserwowe i wyrazisty chrzan tarty. Co więcej, produkty Krakus prezentują się w nowej szacie graficznej. Zmiana opakowań podkreśla wysoką jakość i tradycję, która stoi za marką od 1965 roku. Nowe etykiety zwracają uwagę na to, co wyróżnia Krakus – wyjątkowy smak i aromat, staranną selekcję składników oraz dobór odpowiednich przypraw. Kolor granatowy – dominujący i intensywny – podkreśla kompetencje i perfekcję marki. 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Choinka Krakusa to oprócz pięknych ozdób również najlepsze świąteczne produkty – barszcz, koncentrat barszczu, ogórki i chrzan. Marka Krakus przygotowała wyjątkowy świąteczny spot, który przedstawia radosną atmosferę, jaka panuje, gdy Święta spędza się smakowicie.

Pyszny barszcz gwarantuje świąteczną atmosferę przy wigilijnym stole. Udowadnia to pierwsza telewizyjna kampania marki Krakus, która prezentuje, że smak świąt jest zamknięty w koncentracie barszczu i barszczu Krakus!

X