Jesteś tutaj

Tymbark tłoczy najlepsze owoce

W tym roku mija dokładnie 80 lat, odkąd polskie jabłka wpadły w ręce ekspertów Tymbarku i zaczęło się wielkie tłoczenie. Co jest potrzebne, by tworzyć najlepsze soki? Z pewnością trzeba mieć wiedzę i doświadczenie – a Tymbark przez lata poznawał tajniki odpowiedniego podejścia do owoców. Należy też sięgać po najlepsze surowce – eksperci Tymbarku od 80 lat współpracują z zaufanymi polskimi sadownikami i wiedzą, gdzie szukać idealnych jabłek. Co jeszcze świadczy o ekspercie? Dbanie o jakość produktów, troska o każdy szczegół – Tymbark ma to wszystko! Bo to już 80 lat historii doskonałego smaku i doświadczenia w tłoczeniu najlepszych soków.

By uczcić swoje 80-lecie, Tymbark stworzył specjalną linię soków 100% Tłoczonych z Jabłek: Champion, Antonówka i Jonagold to specjalne urodzinowe niespodzianki dla Konsumentów. W nowej kampanii marki poznajemy natomiast sekrety 80-letniej tradycji.

Animowany spot w prosty i humorystyczny sposób przedstawia historię tłoczenia w Tymbarku i proces pracy ekspertów. Odwzorowuje on też podejście marki do owoców – pokazuje, że Tymbark to połączenie wiedzy specjalistów z ich troskliwym podejściem do pracy i radością, jaką gwarantują jej efekty. Wchodzimy w świat designu opakowań nowej linii soków 100% Tłoczonych z Jabłek, by dowiedzieć się, jak to się dzieje, że są one tak pyszne i wyjątkowe. Dowiadujemy się też, ile pracy i zaangażowania wymaga proces tłoczenia. Na koniec 80 lat historii tłoczenia Tymbarku przypieczętowane zostało wielkim tłokiem, pod który wpadają wszystkie jabłka, zanim zostaną zamknięte w kartonie pysznego soku. To właśnie nasza gwarancja smaku!

Zapraszamy do zapoznania się ze spotem na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=UzQqd8qSQXg

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 4 – 27 kwietnia w każdym województwie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 będą reprezentować swoje województwa w Finale Ogólnopolskim w Warszawie i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym.

Słowa dają moc! Zwłaszcza, gdy chodzi o sportowy doping – mogą dodać energii i ponieść do zwycięstwa. Tymbark postanowił to udowodnić dzięki wielkiej akcji promocyjnej Każdy może się dołączyć do wspólnego kibicowania i zyskać szansę na zdobycie cennych piłkarskich nagród.  W wybranych sklepach oraz na stacjach benzynowych, w zamian za promocyjny zakup można odebrać też opaskę z hasłem, które ma moc.

X

Przeczytaj również