Jesteś tutaj

„Ulubione danie z serem Hochland” na Nowy 2020 Rok

Kalendarz Hochland Polska na rok 2020 prezentuje „Ulubione danie z serem Hochland".  12 wyjątkowych przepisów wyłoniono w ramach trzynastej edycji konkursu fotograficznego, w którym udział wzięli Pracownicy Hochland Polska. Znajdują się w nim przepisy na zupy, przekąski, dania główne oraz desery. Ten niezwykły kalendarz z jedynymi w swoim rodzaju inspiracjami kulinarnymi doceni każdy fan gotowania.

Aby wygrać w tegorocznym konkursie trzeba było przygotować swoją ulubioną potrawę z wykorzystaniem serów dostępnych w ofercie Hochland, a następnie ją sfotografować. Do pełni szczęścia brakowało opisu wszystkich wykorzystanych składników i przedstawienie w kilku zdaniach sposobu przygotowania ulubionej potrawy, oczywiście z serem Hochland w roli głównej. Wybór nie był łatwy, ale finalnie wybrano 12 prac.

Kalendarz firmowy z założenia niesie ze sobą ważne zadanie – ma skupiać uwagę i prezentować firmę. Za sprawą kalendarza można dotrzeć do mnóstwa klientów. Kalendarz firmowy Hochland Polska 2020 ma ponownie szansę przekazać coś więcej niż tylko identyfikację firmy. Każdy kolejny miesiąc to finałowe zdjęcie potrawy przygotowanej z wykorzystaniem serów z oferty Hochland, informacja na temat zdjęcia, przepis kulinarny, a także zdjęcie autora z krótką notką biograficzną.

– Cenimy kreatywność w kuchni, a jeżeli w parze idzie także zaangażowanie naszych pracowników, którzy inspirują innych swoimi autorskimi przepisami kulinarnymi – to już jest połączenie idealne – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Pracownicy Hochland Polska są w tym roku także współautorami firmowych życzeń świątecznych, a  tegoroczne kartki są spójne z motywami wykorzystanymi w kalendarzu Hochland Polska 2020 i obok tradycyjnych życzeń – ponownie inspirują.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W uznaniu za wzorową postawę w kształtowaniu kultury komunikacji za pośrednictwem reklam, za dużą wrażliwość i kreatywność językową, a także poszanowanie zasad tradycji języka polskiego – firma Hochland Polska dostała wyróżnienie Złota mowa reklamowa. 

Wystartowała Wielka Loteria konsumencka Hochland „Odkryj bogactwo natury”. Do wygrania są tysiące nagród pieniężnych, a przede wszystkim nagroda główna w wysokości 500 000 zł. Dodatkowo codziennie nagrody pieniężne w wysokości 20 zł, 50 zł i 100 zł.

X