Jesteś tutaj

Wielkie grillowanie

Przyprawy do grilla KAMIS to gwarancja udanej biesiady, dlatego nie może zabraknąć ich w żadnym sklepie. Wchodzimy właśnie w najważniejszy sezon dla tego segmentu przypraw.

Badania pokazują, że użytkownicy przypraw KAMIS grillują najczęściej (źródło: Nielsen | Total Polska - dane roczne do stycznia 2018).

Z modułu szkoleniowego (który znajduje się w zakładce platforma edukacyjna, na stronie Akademii Umiejętności Eurocash) można dowiedzieć się, jakie są zachowania klientów podczas zakupów produktów na grilla oraz jakie propozycje przygotowała marka KAMIS dla swoich konsumentów. Przedstawiciel handlowy pomoże dopasować do potrzeb sklepu rozwiązania na zapewnienie dodatkowych lokalizacji sprzedaży oraz tematyczne materiały POS. Kluczową aktywnością w tym roku jest ogólnopolska loteria konsumencka przygotowana z partnerem branży piwnej. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Szczegóły i regulamin akcji na kamis.pl.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Liczba słonecznych dni zdecydowanie wzrasta, a to oznacza jedno… nadchodzi sezon spędzania czasu w plenerze i grillowania. To bez wątpienia ulubiony sezon Polaków. Polacy grillują średnio dwa razy w miesiącu – nie tylko w przydomowych ogródkach, ale również w parkach, na skwerach czy plażach miejskich. 

Polacy pokochali grillowanie. Wystarczy, że zrobi się nieco cieplej, abyśmy nabrali chęci na aromatyczne mięso, warzywa lub grzanki przypieczone na ruszcie, które najlepiej smakują z sałatkami i pysznymi sosami. Dania na grilla przyrządza się łatwo i szybko, zwłaszcza jeśli sięgniemy po gotowe kompozycje przyprawowe. Znajdziemy je w odświeżonej ofercie marki Galeo, która na wiosenne i letnie biesiadowanie poleca grill klasyczny, grill ognisty, przyprawę do szaszłyków oraz sosu tzatziki.

X