Jesteś tutaj

Wielkie grillowanie

Przyprawy do grilla KAMIS to gwarancja udanej biesiady, dlatego nie może zabraknąć ich w żadnym sklepie. Wchodzimy właśnie w najważniejszy sezon dla tego segmentu przypraw.

Badania pokazują, że użytkownicy przypraw KAMIS grillują najczęściej (źródło: Nielsen | Total Polska - dane roczne do stycznia 2018).

Z modułu szkoleniowego (który znajduje się w zakładce platforma edukacyjna, na stronie Akademii Umiejętności Eurocash) można dowiedzieć się, jakie są zachowania klientów podczas zakupów produktów na grilla oraz jakie propozycje przygotowała marka KAMIS dla swoich konsumentów. Przedstawiciel handlowy pomoże dopasować do potrzeb sklepu rozwiązania na zapewnienie dodatkowych lokalizacji sprzedaży oraz tematyczne materiały POS. Kluczową aktywnością w tym roku jest ogólnopolska loteria konsumencka przygotowana z partnerem branży piwnej. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Szczegóły i regulamin akcji na kamis.pl.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Polacy, podobnie jak, Brazylijczycy kochają piłkę nożną oraz wspólne grillowanie - zwane w kulturze latynoamerykańskiej jako churrasco. Kamis proponuje połączenie tych dwóch niezwykłych pasji w jednym czasie. Marka przygotowała swój mistrzowski smak na Mundial.

Czas przed Wielkanocą to okres intensywnych porządków oraz kulinarnych zmagań. Co zrobić, aby nieco go uspokoić? Skorzystać z pomocy bliskich, dobrze zaplanować pracę oraz sięgnąć po sprawdzone kompozycje przypraw, np. od Galeo.  

X