Jesteś tutaj

Wyjątkowe puszki DecoMorreno na Święta

Kakao DecoMorreno dla wielu utożsamia aromat i smak najlepszych świątecznych wypieków. By zachować je na dłużej, kupując kakao DecoMorreno można otrzymać – w specjalnej limitowanej edycji – w jednej z unikalnych puszek.

Nowa edycja puszek DecoMorreno wyróżnia się lekkim, niesztampowym designem. Każdy z trzech projektów pokazuje świat kakao w różnych, charakterystycznych dla tego produktu odsłonach.

DecoMorreno to naturalność – co podkreśla puszka, której bohaterem jest owoc kakaowca. Kakao to również kultura i waga tradycji – do tego nawiązuje z kolei projekt puszki z motywem etnicznych masek. DecoMorreno to także siła tego, skąd się ono wywodzi – przypomina o tym trzecia puszka z pełnym spokoju krajobrazem sawanny. Każdy może wybrać, który z tych światów najbardziej mu się podoba, albo zebrać całą kolekcję!

Nowoczesne projekty puszek współgrają z tradycyjną dla DecoMorreno, stonowaną kolorystyką, która jest mocno osadzona w świecie intensywnego i extra ciemnego kakao.

Kakao DecoMorreno w unikatowych puszkach można nabyć w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce. Limitowana oferta obowiązuje do Świąt lub do wyczerpania zapasów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Puchatek wprowadziła kilka zmian, dzięki którym teraz oferuje najmłodszym jeszcze bardziej czekoladowy smak w nowych, smakowicie wyglądających opakowaniach.

W okresie Bożego Narodzenia, w kuchni nie powinno zabraknąć kakao – zwłaszcza do tradycyjnych wypieków. Firma Celiko przygotowała na ten okres limitowaną edycję swojego Cacao Natura 80 g, w ramach której, w ofercie promocyjnej klient otrzymuje dodatkowo 25% kakao gratis.

X