Jesteś tutaj

Wyjedź do Brazylii z Red Bullem

Międzynarodowy turniej sygnowany imieniem gwiazdy PSG – Neymara Jr. powraca i to ze zwiększoną siłą: jeszcze więcej lokalnych kwalifikacji oraz szans na spotkanie z Neymarem i wyjazd do Brazylii. Zwycięzcy ogólnopolskiego finału polecą do Brazylii, jednak nie tylko oni będą mieli szansę na wyjazd do ojczyzny napastnika ekipy canarinhos. To marzenie można spełnić poprzez udział w zawodach, ale także w konkursach i specjalnych aktywacjach.

Już po raz trzeci w Polsce wystartuje turniej dla amatorów nietypowej piłkarskiej rywalizacji – Neymar Jr’s Five. Po raz pierwszy jednak szanse na wygraną i wyjazd do słonecznej Brazylii mają wszyscy. Z dniem 1 maja rozpoczęły się ogólnopolskie konkursy dla konsumentów i detalistów.

Konsumenci, którzy kupią dowolną puszkę napoju energetycznego Red Bull i w terminie między 1 maja a 30 czerwca 2018 r., zgłoszą paragon na stronie redbullneymar.pl, wezmą udział w loterii. Pula nagród jest bardzo atrakcyjna: wyjazd do Brazylii dla dwóch osób, vouchery zakupowe do sklepu piłkarskiego R-Gol.com oraz napoje energetyczne od Red Bulla.

Ponadto równolegle rozegrany zostanie konkurs dedykowany detalistom. W tym przypadku nagrodą główną jest również wyjazd do Brazylii dla dwóch osób oraz napoje energetyczne od Red Bulla. Aby spróbować swoich szans wystarczy zbudować w sklepie ekspozycję Red Bulla dedykowaną aktywacji Neymar, zrobić zdjęcie i w terminie między 1 maja a 30 czerwca 2018 roku wysłać na adres zgloszenia.konkurs@redbull.com wraz z nazwą oraz adresem sklepu lub zgłosić chęć udziału do właściwego przedstawiciela handlowego. Najciekawsze ekspozycje zostaną nagrodzone.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ruszył nowy konkurs Red Bulla – Startuj z Red Bullem – w którym uczestnicy powalczą o wyjazd na Grand Prix F1 w Austrii.

W dniach 8-9 września 2018 r. odbędzie się 5. edycja zawodów Red Bull 111 MegaWatt. W ramach promocji wydarzenia Red Bull rozpoczął promocję konsumencką, do której media zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.

X