Jesteś tutaj

Z czego powstaje Tymbark?

Tymbark w najnowszej kampanii opowiada o sobie, a jednocześnie o najlepszych polskich owocach, tradycyjnych wartościach i miłości do tego, co dobrze znane.

Najnowsza kampania Tymbarku pokazuje, że to, co piękne i smaczne jest naturalne, a żeby opisać wartości marki – nie trzeba wielkich słów. To co wartościowe – mamy często tuż obok. Dokładnie tak jest z Tymbarkiem, który powstaje z polskich owoców.

W Tymbarku doceniają hojność ziemi, a troska o to, co ważne, idzie w parze z niezmiennymi wartościami. Bliskość natury oznacza niezwykłą pasję, ale też ciężką pracę, a za każdym produktem Tymbarku stoi tradycja, wysiłek wielu rąk i miłość do najlepszych, polskich owoców.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Internetowy sklep Tymbarku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jego popularność wynika z wyjątkowych możliwości, jakie stwarza konsumentom.

Świąteczny, ciepły i pełen wyjątkowych emocji film przenosi widzów w na pozór zupełnie zwyczajną scenerię miejskiego dworca – miejsca kojarzonego z pośpiechem i pędem, które finalnie – staje się szczególne i iście magiczne. W pierwszych ujęciach pojawiają się eleganckie kieliszki, pełne soku Tymbark, które za sprawą wprawnego artysty ulicznego, niosą melodię doskonale wszystkim znanej, polskiej kolędy („Oj maluśki, maluśki”).

X