Jesteś tutaj

Zdrowe i aktywne opalanie z Podwórkiem NIVEA na plaży

Pełne dobrej zabawy, a zarazem bezpieczne plażowanie? To gwarantuje marka NIVEA SUN, która już kolejny raz zagości w 9 najpopularniejszych nadmorskich miejscowościach ze swoją strefą Podwórko NIVEA na plaży. Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje –to tam pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy, ale przede wszystkim skorzystać z wiedzy ekspertów NIVEA SUN na temat bezpiecznego opalania się. Zapraszamy!

Jak aktywnie spędzić czas z rodziną w trakcie wakacji? Rozwiązanie jest proste – należy wybrać się na plażę do jednej z nadbałtyckich miejscowości i trafić do strefy Podwórka NIVEA. Właśnie tam czekają niezwykłe atrakcje dla całej rodziny.

Przez całe wakacje plażowicze 9 nadmorskich miejscowości będą mieli szansę skorzystać z aktywności proponowanych przez Podwórko NIVEA na plaży. Każdy weekend będzie obfitował w liczne atrakcje. Warsztaty do it yourself, naukowe, kreatywne, fotobudka, nowoczesny tor wodny – każdy znajdzie coś dla siebie.

Marka NIVEA SUN to również ekspert w pielęgnacji skóry, dlatego w trakcie trzydniowych imprez na plaży nie zabraknie też wiedzy na temat bezpiecznego opalania się. W strefie Podwórka NIVEA, a także w retro autach - Sun Vanach, które będą odwiedzały nadmorskie miejscowości, każdy będzie mógł przekonać się „jak widzi Cię słońce”.  Dzięki specjalnej kamerze UV, plażowicze będą mogli na własne oczy przekonać się, jak działa odpowiedni filtr przeciwsłoneczny, którego gwarancją są produkty NIVEA SUN.

Marka NIVEA SUN to nie tylko bezpieczeństwo dla skóry, ale również ochrona ubrań, dzięki unikalnej formule opracowanej przez ekspertów Beiersdorf, aby móc cieszyć się słońcem i plażowaniem w pełni. Dzięki niej nowe kosmetyki słoneczne z linii NIVEA SUN nie tylko chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym dzięki skutecznym filtrom UV, lecz także przeciwdziałają powstawaniu nieestetycznych i trudnych do usunięcia plam na ubraniach, jakie często powstają przy stosowaniu innych kremów z filtrami. Innowacyjna formuła została zbadana i zatwierdzona przez Instytut Hohenstein – laboratorium badawcze o międzynarodowej renomie zajmujące się certyfikacją wyrobów włókienniczych. Uczestnicy atrakcji Podwórka NIVEA na plaży będą mieli okazję dowiedzieć się o tym więcej, a także wziąć udział w warsztatach modowych. Każdy z nich będzie zakończony specjalnym pokazem mody. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

1 lipca rusza akcja Nivea „Pielęgnuj letnie wspomnienia”, która ma na celu zachęcenie Polaków do dzielenia się letnimi wspomnieniami z najbliższymi poprzez podarowanie im spersonalizowanego kremu Nivea z dowolnie wybranym zdjęciem.

Słodka Rywalizacja - program o wypiekach, który śledzi się z wypiekami na twarzy. Członkowie jednej rodziny pod bacznym okiem scenarzystki serialu „Przepis na życie" - Agnieszki Pilaszewskiej będą piec ciasta, które w kolejnych odcinkach ocenią eksperci. Sponsorem programu jest nowa kostka Kasia Ekstra Maślany Smak, z którą każdy wypiek jest udany! Premiera programu już 22 marca o godz. 12.35

X