Jesteś tutaj

Zdrowy początek roku z firmą Purella

Mamy dla Ciebie plan na Nowy Rok. Wprowadź z nami zdrowe nawyki i bądź najlepszą wersją siebie. Wspólnie z Anią Starmach i Ewą Chodakowską Purella Superfoods prezentuje linie innowacyjnych produktów dzięki którym zmienisz swoje przyzwyczajenia na lepsze.

Purella stworzyła holistyczny koncept wykorzystania Superfoods, produktów o najwyższych wartościach odżywczych w codziennej diecie. Od najlepszej jakości Superfoods do gotowania, przez fantastyczną moc ziół w mieszankach do zaparzenia, poprzez pyszne i chrupiące płatki musli, kończąc na naturalnych ekstraktach z wyjątkowych owoców, przypraw, korzeni zamkniętych w wegańskich kapsułkach jako dodatkowe wsparcie i suplementacja.

Superfoods to produkty pochodzenia roślinnego o unikatowych wartościach odżywczych. Od bogatych w witaminy i minerały produktów jak korzeń maca, moringa, camu camu przez bomby antyoksydantów jak jagody acai czy maqui, życiodajne algi – chlorella, czy zdrowe ziarna – komosa ryżowa, po pyszne super suszone owoce jak miechunka, morwa czy jagody goji.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Polacy zwracają uwagę na to co jedzą – poszukiwanie zdrowych produktów to już nie trend, ale fakt. Czytanie etykiet  i analizowanie składu to podstawowy nawyk wszystkich szukających zdrowej żywności. Prosty skład i certyfikaty jakości to jednak nie to, co jest dla konsumentów najważniejsze. Przeprowadzone prze firmę Purella Superfoods badanie pokazuje, że Polacy mówiąc „zdrowa żywność” mają na myśli żywność nieprzetworzoną i nie zawierającą sztucznych dodatków..

Celem Purella Superfoods jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań w branży FMCG i budowanie rynku superfoods. Firma chce stać się liderem, który będzie kreował trendy i edukował konsumentów na temat możliwości wykorzystania superfoods. Aby to zrobić rozpoczęto plan budowania nowych kategorii, które będą wykorzystywały koncepcję Superfoods. W tym roku rozpoczyna się od trzech nowych kategorii takich jak płatki, mieszanki ziołowe, a także superfoods zamknięte w wygodnych kapsułkach do wygodnego zastosowania każdego dnia. Podczas budowania rozwiązań skorzystano z podejścia Design Thinking, rozpoczynając od konsumentów i klientów, zebrano informacje o tym jak najlepiej połączyć superfoods z nowymi kategoriami. Wynik poszukiwań to właśnie trzy nowe kategorie.

X