Jesteś tutaj

7 kultur bakterii - nowość od Bakoma dla każdego

Bakoma wprowadziła na rynek zupełnie nowy jogurt funkcjonalny: Bakoma 7 kultur bakterii. Produkt zawiera 7 szczepów bakterii oraz witaminy B6, B12 i D, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Dodatkową zaletą jogurtu Bakoma 7 kultur jest niska zawartość tłuszczu - tylko 1,3%.

Dostępny w 3 popularnych smakach (naturalny, truskawkowy i brzoskwiniowy) w wygodnej butelce 190g – idealnej do wypicia na jeden raz.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jogurt Senior Active to pierwszy na naszym rynku jogurt dla osób starszych które powinny wyjątkowo dbać o kości. Zawiera on bardzo wysoką zawartość wapnia oraz witaminę D która pomaga organizmowi prawidłowo go wchłaniać. Wapń i witamina D pomagają również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Produkt nie zawiera laktozy na którą często uczulone są osoby starsze.

Serki Bakoma Bio to lekka przekąska dla dzieci i dorosłych. Zdrowy i naturalny skład  potwierdzony jest  certyfikatem BIO, co gwarantuje, że składniki uprawiano bez użycia  nawozów sztucznych i pestycydów, nie też były genetycznie modyfikowane a pasza krów pochodzi z własnej produkcji gospodarstw ekologicznych. 

X

Przeczytaj również