Jesteś tutaj

Ania Starmach ambasadorką firmy Purella

Purella zaprezentowała nową linię przypraw, która trafi do sprzedaży w maju. Nową ambasadorką superfoods została Ania Starmach.

Autorka książek kucharskich brała również aktywny udział w pracy nad produktami. Linię superfoods tworzy 25 produktów m.in.: jagody maqui, lucuma, baobab, miechunka peruwiańska, camu camu, oraz maca.

Podczas śniadania prasowego pod hasłem „Gotuj pysznie i zdrowo” Ania Starmach pokazywała, jak w prosty i zdrowy sposób wykorzystać Superfoods w codziennym gotowaniu i zdrowym żywieniu.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Czołowa polska trenerka fitness – Ewa Chodakowska wraz z producentem zdrowej żywności – Purella Food wprowadza linię przekąsek skierowaną do wszystkich dbających o zdrowie i dobrą formę.

Smog - według danych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zanieczyszczenia powietrza zabijają, co roku 6, 5 mln ludzi na całym świecie. Jak szacuje Europejska Agencja Środowiska w Polsce jest to, blisko 50 tys. osób rocznie. Czy można temu zapobiec i jak radzić sobie z problemem smogu? Istnieje zielona siła, która może wspomóc w tej walce.

X

Przeczytaj również