Jesteś tutaj

Canabo od Madonis

Canabo – naturalna siła pielęgnacji bez tajemnic. Canabo to linia kosmetyków opracowana w oparciu o dobroczynne właściwości konopi siewnych (Cannabis sativa L.) i pielęgnacyjne działanie naturalnych strażników zdrowia i urody, uprawianych z troską o środowisko naturalne na polskich polach, organicznych, egzotycznych plantacjach czy wyszukiwanych w zielnikach i lasach.

Receptury CANABO powstały w wyniku wielu miesięcy prób i testów. Kosmetyki zostały stworzone w oparciu o najwyższej jakości substancje myjące i kondycjonujące skórę o wysokim poziomie wrażliwości na negatywne czynniki zewnętrzne (suche powietrze, smog, klimatyzacja itp.), dlatego wyeliminowaliśmy ze składów SLES, silikony, ropopochodne substancje emulgujące a zastosowane konserwanty w sposób optymalny zabezpieczają kosmetyk, tak by stosowanie ich było bezpieczne bez względu na miejsce i okoliczności.

Produkowane zgodnie z GMP. Nie testowane na zwierzętach. Linia do higieny osobistej z certyfikatem VIVA dla wegetarian i wegan.

Konopie siewne, czarnuszka, ostropest, lawenda to rośliny, które zaproszono do laboratorium Madonis po to, by receptury Canabo były  naturalnym wsparciem higieny i pielęgnacji, nawet bardzo wrażliwej skóry.

W skład linii produktowej wchodzą: kremy do rąk i paznokci, kremy do stóp i na popękane pięty, żele pod prysznic i do kąpieli, szampony do włosów, żel do mycia twarzy, balsam do ciała, emulsje do higieny intymnej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tworząc innowacyjne rozwiązania w kategorii domowych środków czystości firma Madonis postawiła na nietuzinkowy design i niepowtarzalną formę prezentacji produktów. Zastosowanie specjalistycznej technologii w produkcji ampułek pozwoliło zamknąć w jednorazową dozę: delikatną ale niezwykle skuteczną formułę balsamu, która nie tylko efektywnie wyczyści domowe powierzchnie ale również będzie je pielęgnować.

Fitokosmetyki Nutka – polskie kosmetyki inspirowane bogactwem natury,  dzięki bogatej recepturze, opracowanej w oparciu o naturalną, delikatną bazę myjącą bez SLES i ropopochodnych składników, naturalne ekstrakty roślinne i finezyjne nuty zapachowe. Firma Madonis proponuje linię fitokosmetyków myjących wszystkim, którzy szukają delikatnych, bogatych w składniki nawilżające produktów dających skórze ukojenie i odżywienie.

X