Jesteś tutaj

Chrupiące batony proteinowe feel FIT PROTEIN35%

feel FIT PROTEIN35% to wysokiej jakości batony proteinowe, które zawierają aż 35% białka w batonie i nie zawierają dodanego cukru. Minimalna ilość cukru (1,2 -1,8g cukru w batonie) wynika jedynie z naturalnie występujących składników, takich jak mleko, kokos, kakao. Batony posiadają wysoką zawartość błonnika, a w połączeniu z dużą ilością białka, zapewniają energię i sytość na dłużej. Co więcej, nie ma w nich ani tłuszczów utwardzonych ani trans.

Batony idealnie sprawdzają się jako zdrowa i pożywna przekąska w ciągu dnia. Dedykowane są dla każdego, kto potrzebuje nagłego i zdrowego uzupełnienia energii oraz zaspokojenia głodu.  Sprawdzają się w każdym momencie dnia, nie tylko po treningu.

Batony proteinowe feel FIT PROTEIN35% wyróżniają się trzema pysznymi smakami - waniliowym, kokosowym i karmelowym oraz wyjątkowo chrupiącą konsystencją.

Kategoria: 

Podobne artykuły

 feel FIT RAW NUTS&SEEDS ENERGY to batony z orzechów, nasion i owoców, które składają się w 100% ze zdrowych i naturalnych składników. Nie zawierają dodanego cukru i syropu glukozowego (ani żadnego innego syropu).

feel FIT PROTEIN Pasta z wędzoną papryką i Hummus z czarnuszką to pierwsze na rynku wysokobiałkowe pasty warzywne. Duża ilość protein wynika z zastosowania białka grochu, jako źródła łatwo przyswajalnego białka. 

X

Przeczytaj również