Jesteś tutaj

Ciasto francuskie z masłem od FRoSTY

Ciasto francuskie powinno być maślane i delikatne. Doskonale, gdyby było również gotowe w kilka minut, pomoże w tym nowy produkt of FRoSTY.

W każdym opakowaniu ciasta francuskiego znajduje się 6 prostokątnych i zamrożonych kawałków. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie dokładnie takiej ilości ciasta, jakiej w danej chwili potrzeba.

Ciasto francuskie FRoSTY przygotowane jest według sprawdzonej receptury, na bazie starannie dobranych składników. Poza mąką pszenną, znajduje się w nim również prawdziwe masło, bez barwników.

 Jest to idealna baza do tart, rogalików oraz pasztecików z dowolnie wybranym nadzieniem. Doskonałe zarówno z owocami, warzywami, mięsem lub kremowymi serami i twarożkami.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ciasto francuskie FRoSTY przygotowywane jest na bazie starannie dobranych składników, dzięki czemu jest kruche i delikatne. W swoim składzie nie zawiera wzmacniaczy smaku (m.in. glutaminianu sodu), barwników, aromatów, skrobi modyfikowanej ani tłuszczów utwardzonych.

Bez zbędnego obierania, krojenia, szukania praski - Czosnek mrożony FRoSTY. Jest od razu gotowy do wykorzystania w kuchni. Wystarczy wyjąć z zamrażarki.

X

Przeczytaj również