Jesteś tutaj

Cukierki „Pszczółki” w opakowaniach Stabilo

Na sklepowych półkach pojawiły się kolejne nowości oferowane przez Fabrykę Cukierków „Pszczółka”. Są to torebki Stabilo dla sześciu produktów: Czekoladowe Sympatie, Michaśki, Piknikowe, Słoneczne – galaretki w cukrze, Czekoladowe Fantazje oraz Pychałki. Zastosowanie nowego rozwiązania sprawiło, że konsumenci mogą kupić cukierki, dostępne dotąd tylko luzem, w wygodnych i estetycznych opakowaniach.   

– Stale poszerzająca się oferta firmy jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów. Nowe produkty czekoladowe oraz galaretki cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić opakowania Stabilo. Dzięki temu każdy miłośnik naszych słodyczy będzie mógł mieć ulubione cukierki zawsze blisko siebie. Dodatkowo barwna szata graficzna opakowań dodatkowo sprawia, że słodycze stanowią idealny podarunek – powiedział Paweł Filip, dyrektor handlowy Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

Kolejnymi produktami, które będą wkrótce dostępne w opakowaniach Stabilo są Tęczowe galaretki w czekoladzie oraz Chochliki – karmelowe cukierki z delikatnym nadzieniem czekoladowym.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W Cafe Iluzja w Warszawie odbyło się śniadanie prasowe organizowane przez Algidę, która w ten sposób rozpoczęła sezon lodowy. Prowadzący spotkanie Agnieszka Cegielska i Krzysztof Jankowski zaprezentowali smakowite nowości Algidy na rok 2015.

Wakacje trwają w najlepsze, ale sierpień to miesiąc, w którym powoli zaczynają się przygotowania do nowego roku szkolnego i akademickiego. W tym sezonie w uczniowskich i studenckich plecakach nie może zabraknąć pozytywnego orzeźwienia. W zaspokojeniu pragnienia pomoże Oranżada Hellena! Teraz uczniowie i studenci mogą mieć musujący napój zawsze przy sobie – Oranżada Hellena w nowych formatach to świetna propozycja dla aktywnej młodzieży.

 

X