Jesteś tutaj

Czekolada najlepszą przyjaciółką kobiety

W jej towarzystwie świat staje się piękniejszy. Dzieli chwile szczęścia i radości, uczestniczy w najważniejszych momentach życia. Rozumie jak nikt inny, za to rozwesela i poprawia nastrój. Taka jest najlepsza przyjaciółka kobiety ... czekolada!

Czekolada to jedna z największych słabości, a zarazem i przyjemności niejednej kobiety. Sprawia ogromną przyjemność, skutecznie poprawia humor i działa relaksująco. Przynosi ukojenie zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Wzbogaca organizm w cenne składniki odżywcze: minerały, witaminy i przeciwutleniacze. Obecne w niej mikroelementy powodują, że dostarcza dużo energii. Daje uczucie zadowolenia, odprężenia i relaksu. To przysmak, który jest w stanie zaczarować każdą chwilę.

Czekolada czasem jest delikatna i subtelna, czasem konkretna i z charakterem. Jest uosobieniem kobiecości – ma bogate wnętrze i wiele tajemnic do zgłębienia. Zmysłowa, wyjątkowa i zaskakująca, jak czekolada Goplana, która od ponad stu lat, łącząc klasyczne formy i smaki wciąż odkrywa swoje nowe oblicza.

Może być słodka i delikatna niczym Oryginalna Mleczna, ale też elegancka i wyrazista jak Klasyczna Gorzka. Doskonale czuje się wśród drogocennych skarbów natury – pysznych bakalii. Ma wyrafinowany gust i decyduje się wyłącznie na towarzystwo najlepszych dodatków. Łącząc się z wyśmienitymi nadzieniami pralin Solidarności, jeszcze bardziej intryguje i zachwyca pełnią smaku.

Goplana i Solidarność razem tworzą idealną kompozycję doskonałego nadzienia i aksamitnej czekolady. W efekcie ich współpracy i połączenia bogatych doświadczeń cukierniczych powstają wyśmienite kompozycje, którym nie sposób się oprzeć. Do wyboru m.in. pyszne praliny, czekoladki i cukierki: Śliwka Nałęczowska w czekoladzie, Złoty Orzech, Czekoladki z Klasą Pistachio, Mister Ron, Toffino oraz czekolady inspirowane ich pysznymi nadzieniami. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Goplana rozszerza linię czekolad nadziewanych. Wśród nowych propozycji znalazły się tabliczki inspirowane wafelkami Grześki i ciastkami Jeżyki. Produkty są dostępne w szerokiej dystrybucji od września.

Marka Goplana, z portfolio firmy Colian, przygotowała świąteczną ofertę słodyczy dla dzieci i dorosłych. Propozycję tworzą pralinki, cukierki oraz czekoladowe figurki.

X