Jesteś tutaj

Czekolady merci

We wrześniu firma Storck wprowadziła na rynek nowy produkt pod marką merci. Jest to linia czekolad w pięciu wyśmienitych wariantach smakowych: kawowo-śmietankowa, orzechowo-migdałowa, mleczna, gorzka 72% kakao oraz z nadzieniem marcepanowym. W każdym opakowaniu znajdują się cztery indywidualnie zapakowane minitabliczki.

W połowie października ruszyła ogólnopolska kampania telewizyjna i internetowa, program degustacyjny w punktach sprzedaży oraz atrakcyjne ekspozycje produktu w sklepach. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z okazji Walentynek i Dnia Kobiet firma Storck przygotowała specjalną edycję pralinek Merci w nowych opakowaniach. Wyróżnia je piękny, nowoczesny projekt z oryginalnym otwarciem w kształcie serca. Dostępne dwa warianty kolorystyczne – elegancka czerwień oraz róż.

Cieszące się zaufaniem konsumentów, dotychczasowe portfolio marki merci zostało rozszerzone o nowy wariant smakowy – merci mus czekoladowy, w którego skład wchodzą 4 rodzaje specjałów z musem czekoladowym w środku: biały mus, mus orzechowy, mus czekoladowy i mus deserowy.

X