Jesteś tutaj

Diamant Konfitur-Fix 25 g

Diamant Konfitur-Fix 25 g to nowatorski środek żelujący do samodzielnego przygotowanie domowych konfitur. Receptura produktu umożliwia indywidualny dobór ilości cukru dostosowany do rodzaju przetwarzanych owoców oraz gustów smakowych. Mimo różnej ilości dodawanego cukru konfitury zawsze mają pożądaną konsystencję, co sprawia, że produkt sprawdza się zarówno jako fix 2:1 jak i 3:1. Konfitury przygotowane z Konfitur-Fixem mają intensywny kolor, naturalny aromat oraz nadają się do długiego przechowywania. Łatwość używania, uznana marka oraz przyjazna cena to zalety ułatwiające odsprzedaż produktu. Dobrą ekspozycję zagwarantuje display. Specjalnie dla właścicieli sklepów małego formatu wprowadzono dwa opakowania zbiorcze do wyboru: 20 lub 40 sztuk. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Hi mini i Hi midi to smakowite ciasteczka bez konserwantów z dodatkiem witamin i minerałów. Ciasteczka to nowość w ofercie Mokate.

Firma Wawel przygotowała na jesień trzy nowe smaki czekolad deserowych pełną oraz nadziewane: karmelową i jagodową. Produkty poszerzą dotychczasową czekoladową ofertę klasycznych tabliczek 100 g, w skład której wchodzi aż 11 smaków.

X

Przeczytaj również