Jesteś tutaj

Ekologiczna czekolada Super Krówka.

Me gusto, właściciel marki ekologicznych słodyczy Super Krówka po raz kolejny zaskoczył i wypuścił na rynek nową linię produktów certyfikowane ekologicznie czekolady oparte na mleku kokosowym i cukrze kokosowym, o zawartości masy kakaowej min. 50 proc.

Dzięki odpowiednio dobranym surowcom czekolady nie zawierają mleka i glutenu, są za to źródłem magnezu i potasu. Czekolady Super Krówki mogą jeść również weganie, gdyż w swoim składzie nie zawierają one żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. 

Na rynku pojawiły się trzy pierwsze smaki czekolad: truskawkowa, pomarańczowa oraz na mleku kokosowym, ale to na pewno nie koniec. Od stycznie będą dostępne w wybranych sklepach sieci żabka, na wybranych stacjach paliw Shell oraz w sieci sklepów Rossmann.  

Mimo dużej konkurencji na rynku, czekolady Super Krówki zostały bardzo miło przyjęte przez przedstawicieli handlowych dzięki relacji ceny do jakości produktu. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Syropy funkcjonalne Herbapol to idealna propozycja dla osób dbających o zdrowie, poszukujących produktów smacznych, a zarazem pożytecznych. To unikalne połączenie pysznych owoców i składników aktywnych wspierających organizm.

W lutym do linii czekolad Terravita dołączą dwie nowości: Czekolada biała z całymi orzechami laskowymi 100 g i Czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi 100 g.

X