Jesteś tutaj

Ekologiczna czekolada Super Krówka.

Me gusto, właściciel marki ekologicznych słodyczy Super Krówka po raz kolejny zaskoczył i wypuścił na rynek nową linię produktów certyfikowane ekologicznie czekolady oparte na mleku kokosowym i cukrze kokosowym, o zawartości masy kakaowej min. 50 proc.

Dzięki odpowiednio dobranym surowcom czekolady nie zawierają mleka i glutenu, są za to źródłem magnezu i potasu. Czekolady Super Krówki mogą jeść również weganie, gdyż w swoim składzie nie zawierają one żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. 

Na rynku pojawiły się trzy pierwsze smaki czekolad: truskawkowa, pomarańczowa oraz na mleku kokosowym, ale to na pewno nie koniec. Od stycznie będą dostępne w wybranych sklepach sieci żabka, na wybranych stacjach paliw Shell oraz w sieci sklepów Rossmann.  

Mimo dużej konkurencji na rynku, czekolady Super Krówki zostały bardzo miło przyjęte przez przedstawicieli handlowych dzięki relacji ceny do jakości produktu. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Gotowane dwukolorowe fasolki po krótkim podgrzaniu dodadzą daniom koloru, lekkości i świeżości.

Płyn przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji wszystkich powierzchni ze stali nierdzewnej, błyszczącej i chromowanej.

X