Jesteś tutaj

Flora

Flora Original, Flora Light i Flora Gold to produkty ze składem korzystnym dla naszego zdrowia. Bazują na wysokiej jakości olejach roślinnych: rzepakowym, słonecznikowym i lnianym. Są też źródłem niezwykle korzystnych dla naszego zdrowia naturalnych kwasów Omega-3 i 6. Ponadto receptury Flora Original, Flora Light i Flora Gold są teraz w 100% roślinne. Produkty marki Flora doskonale wpisują się w ideę zbilansowanej diety roślinnej, a przy tym pomagają zadbać o zdrowie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Flora Original, Flora Light i Flora Gold to produkty cechujące się korzystnym dla naszego zdrowia składem oraz 100% roślinną recepturą, dzięki czemu są one odpowiednie również dla wegan i wegetarian. Powstałe na bazie wysokiej jakości olejów roślinnych: rzepakowego, słonecznikowego i lnianego, są także źródłem niezwykle korzystnych i niezbędnych dla funkcjonowania naszego organizmu kwasów tłuszczowych Omega-3 i 6. Ponadto nie zawierają konserwantów.

Dzieci uwielbiają soki Kubusia za najlepszy smak, a ich rodzice – za niezawodną jakość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodszych i starszych konsumentów – marka wprowadza do oferty dwie nowe, pyszne i wartościowe propozycje. 

X