Jesteś tutaj

FUZETEA – zaskakująca fuzja smaków

Poczuj zaskakującą fuzję smaków w nowych napojach herbacianych FUZETEA. To kompozycja starannie dobranych smaków: herbaty, owoców, ziół i kwiatów. FUZETEA dostępna jest na rynku aż w pięciu wariantach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnaleźć swoją ulubioną kompozycję. Główne smaki to fuzja smaków czarnej herbaty, brzoskwini, z nutką hibiskusa, fuzja smaków czarnej herbaty, cytryny, z nutką trawy cytrynowej oraz fuzja smaków zielonej herbaty, mango, z nutką rumianku.

Wraz z wprowadzeniem na rynek ruszyła nowa kampania reklamowa firmy Coca-Cola, promująca najnowszy produkt w portfolio. FUZETEA to globalna marka, która podbiła już między innymi rynek Brazylii i Meksyku, gdzie obecnie jest liderem sprzedaży w kategorii napojów herbacianych. Firma szykuje szeroko zakrojoną promocję marki, a w tym kampanię w TV, w kinach oraz w internecie, jak również kampanię outdoor, digital i social media.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Ewa Krotoszyn wprowadziła na rynek cukierki ziołowe na gardło. Stanowią one doskonałe połączenie naturalnego działania ziół oraz ciekawych smaków. Cukierki Evitta występują w dwóch wersjach cukrowej i bezcukrowej i w 5 odmianach smakowych: cytryna+limetka &mięta, dzika róża & miód, dzika róża & czarny bez, szałwia+cytryna& czarny bez oraz szałwia+cytryna&miód.  

Sekret smaku kabanosów pieczonych od mistrza masarskiego Henryka Kani, tkwi w niezwykłej, starannie selekcjonowanej wieprzowinie najwyższej jakości oraz procesowi pieczenia. Soczyste mięso poddawane jest procesom parzenia, wędzenia oraz suszenia, które sprawiają, że produkt jest idealnie suchy i chrupiący.

X

Przeczytaj również