Jesteś tutaj

FUZETEA – zaskakująca fuzja smaków

Poczuj zaskakującą fuzję smaków w nowych napojach herbacianych FUZETEA. To kompozycja starannie dobranych smaków: herbaty, owoców, ziół i kwiatów. FUZETEA dostępna jest na rynku aż w pięciu wariantach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnaleźć swoją ulubioną kompozycję. Główne smaki to fuzja smaków czarnej herbaty, brzoskwini, z nutką hibiskusa, fuzja smaków czarnej herbaty, cytryny, z nutką trawy cytrynowej oraz fuzja smaków zielonej herbaty, mango, z nutką rumianku.

Wraz z wprowadzeniem na rynek ruszyła nowa kampania reklamowa firmy Coca-Cola, promująca najnowszy produkt w portfolio. FUZETEA to globalna marka, która podbiła już między innymi rynek Brazylii i Meksyku, gdzie obecnie jest liderem sprzedaży w kategorii napojów herbacianych. Firma szykuje szeroko zakrojoną promocję marki, a w tym kampanię w TV, w kinach oraz w internecie, jak również kampanię outdoor, digital i social media.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Niepowtarzalne walory smakowo-aromatyczne produktu uzyskuje się dzięki unikalnej mieszance przypraw oraz doskonałej jakości mięsu wieprzowemu, gdzie największy udział ma mięso z szynki, co jest gwarancją wysokiej zawartości mięsa najwyższej jakości.

Australijski producent wina stworzył trzy zupełnie nowe kompozycje smakowe, dedykowane polskiemu konsumentowi. Na półkach sklepowych pojawiły się już czerwone półwytrawne Shiraz Grenache, białe półwytrawne Sauvignon Blanc oraz czerwone półsłodkie Merlot Shiraz. Nowości w ofercie Jacob’s Creek będą dostępne tylko na polskim rynku.

X