Jesteś tutaj

FUZETEA – zaskakująca fuzja smaków

Poczuj zaskakującą fuzję smaków w nowych napojach herbacianych FUZETEA. To kompozycja starannie dobranych smaków: herbaty, owoców, ziół i kwiatów. FUZETEA dostępna jest na rynku aż w pięciu wariantach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnaleźć swoją ulubioną kompozycję. Główne smaki to fuzja smaków czarnej herbaty, brzoskwini, z nutką hibiskusa, fuzja smaków czarnej herbaty, cytryny, z nutką trawy cytrynowej oraz fuzja smaków zielonej herbaty, mango, z nutką rumianku.

Wraz z wprowadzeniem na rynek ruszyła nowa kampania reklamowa firmy Coca-Cola, promująca najnowszy produkt w portfolio. FUZETEA to globalna marka, która podbiła już między innymi rynek Brazylii i Meksyku, gdzie obecnie jest liderem sprzedaży w kategorii napojów herbacianych. Firma szykuje szeroko zakrojoną promocję marki, a w tym kampanię w TV, w kinach oraz w internecie, jak również kampanię outdoor, digital i social media.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kolejny produkt - Kiełbasa krucha z Chrzanowa z galaretką - dołącza do wyjątkowej linii Kruche z Chrzanowa. Nowość  Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin nie zawiera fosforanów i wytwarzana jest wyłącznie z selekcjonowanego mięsa z szynki. Unikatowa kompozycja przypraw oraz naturalnie wytworzona w czasie procesu technologicznego galaretka  dodatkowo podkreślają wyrazisty smak nowości z Chrzanowa

Pistacje prażone HELIO Natura bez dodatku soli to wyjątkowa propozycja na  polskim rynku. Cechują ją naturalny smak i ważna dla zdrowia niska zawartość sodu, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ciśnienie krwi na pożądanym poziomie.

X

Przeczytaj również