Jesteś tutaj

Grześki Gofree w nowej odsłonie

Marka Grześki zmieniła opakowania wafelków z linii Grześki Gofree. Produkty z nową grafiką są już dostępne na sklepowych półkach. To wafle impulsowe o strukturze gofra z dwoma różnymi rodzajami kremów. Linię tworzą: Grześki Gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami i Grześki Gofree czekoladowe z orzechami. Charakteryzują się grubym i jednocześnie kruchym waflem gofrowym oraz delikatnym kremem czekoladowym z kawałkami orzechów laskowych i puszystym kremem waniliowym lub czekoladowym. Wafel bez czekoladowej polewy nie brudzi rąk, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży, pracy czy szkole. Grześki Gofree wpisują się w aktywny tryb życia zarówno młodych konsumentów, jak i dorosłych. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Sukces sprzedażowy formatów impulsowych lodów Jeżyki i Grześki w sezonie 2018 zainspirował firmę Colian do rozszerzenia asortymentu o nowe warianty gramaturowe.  Lody Jeżyki i Grześki obecne są na rynku w nowym formacie familijnym czyli w kubkach o pojemności 500 ml.

Firma Colian rozbudowuje swoje portfolio o nową kategorię – lody. Wśród nowości znajdują się produkty inspirowane kultowymi produktami z oferty firmy: Oranżadą Hellena, wafelkami Grześki i ciastkami Jeżyki.

X