Jesteś tutaj

Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej

W ofercie marki Grześki pojawiła się kolejna wyjątkowa nowość. W sklepach są już dostępne mini wafelki Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej, stanowiące idealną przekąskę do dzielenia się z rodziną i znajomymi. 

Marka Grześki rozszerzyła ofertę Grześków Tyci. Po sukcesie Grześków Tyci w czekoladzie deserowej, marka zdecydowała się na wprowadzenie nieco słodszej wersji - Grześków Tyci w czekoladzie mlecznej. Nowe mini wafelki przekładane kremem kakaowym w czekoladzie mlecznej sprawdzą się jako pyszna przekąska do chrupania i przegryzania. Opakowanie Grześków Tyci w czekoladzie mlecznej zawiera aż 105 małych wafelków na jeden kęs.

Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej zapewnią mnóstwo momentów beztroskiej przyjemności, które można dzielić z innymi. To przekąska na raz, która idealnie sprawdzi się podczas samodzielnego przegryzania, jak również chrupania z rodziną lub znajomymi. Te tyci wafelki zapewnią maxi chwile radości niezależnie od wieku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kiełbasa cienka marki Tradycyjnie Wędzone, która swój smak zawdzięcza tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie. Produkt Premium z 90% zawartością mięsa. 

Nowe nimm2 Śmiejżelki Happies - Takie małe! Takie fajne! nimm2 Śmiejżelki Happies to pyszne owocowe żelki o zabawnych kształtach, z naturalnymi sokami i witaminami.

X

Przeczytaj również