Jesteś tutaj

Advertisement

Idealna porcja czarnej fasoli

Bonduelle przedstawia nowość – czarna fasola w małych opakowaniach zawierających porcję do wykorzystania za jednym razem.

„Porcja na raz” to wyjątkowa linia, która zawiera dwie małe puszeczki, w idealnym rozmiarze bez potrzeby uciążliwego przechowywania tego co zostanie, co również ogranicza marnowanie jedzenia. Obecnie Bonduelle oferuje kukurydzę, groszek, ciecierzycę, czerwoną fasolę w podobnej wielkości. Dodanie trzeciej fasoli w tej gamie nie jest przypadkiem – konsumeci spożywają coraz więcej fasol.

Fasole to najszybciej rosnący segment w kategorii warzyw konserwowych, a marka Bonduelle rośnie dynamicznie i szybciej niż rynek. Jest to spowodowane z jednej strony rosnącym zainteresowaniem kuchnią roślinną, a z drugiej strony poszukiwaniem produktów najwyższej jakości.

Gama „Porcja na raz na Twoją sałatkę” jest wspierana kampanią TV i digital oraz na blogu Warzywne inspiracje.

Czarna fasola Porcja na Raz dostępna jest w opakowaniu 2x 106ml,w kanale nowoczesnym i tradycyjnym.

Kategoria: 

Podobne artykuły

„Rośnie popularność żywności pochodzenia roślinnego w Polsce, co wyraźnie widać już  w ofecie sklepów" mówi Anna Telakowiec Dyrektor Marketingu Bonduelle.

Marka Bonduelle wprowadza na rynek innowacyjną gamę warzyw „Już przygotowane na parze”, pochodzące w większości z polskich upraw na Kujawach.

X