Jesteś tutaj

Jurajski Potok

Uznana przez Polski Instytut Badań Jakości za jedną z najlepszych naturalnych wód mineralnych – woda firmy Sokpol Sp. z o.o. ukaże się niebawem w nowej odsłonie pod marką Jurajski Potok. Wydobywana w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odznacza się przede wszystkim pierwotną czystością oraz stabilnym składem. Średniozmineralizowana woda Jurajski Potok w wersji gazowanej oraz niegazowanej to znakomity wybór wszystkich dbających o zdrowy styl życia. Pojemność: 1,5 L

www.SOKPOL.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Smaczną i zdrową nowością przygotowaną przez firmę  Sokpol  Sp. z o.o. są soki pod marką Grand w postaci płynnej przekąski. Grand Chia to soki wieloowocowe z nasionami Chia, które posiadają 7 właściwości zdrowotnych: omega 3, magnez, wapń, żelazo, błonnik, antyoksydanty, 100% naturalne. 

Producent hipoalergicznych środków do prania marki JELP, wprowadza na polski rynek nowy produkt. Portfolio duńskiej marki, w której dotychczas dominowały proszki, żele oraz płyny do płukania dedykowane alergikom i dzieciom, wzbogaci się o odplamiacz.

X