Jesteś tutaj

Kiełbasa Kaszubska bez E

Zakłady Mięsne Nowak rozszerzają swoją ofertę o zdrowe produkty bez dodatku E. Flagowym produktem jest kiełbasa kaszubska bez E sprzedawana pod marką premium „Z Kaszubskiej Wędzarni”. Kiełbasa kaszubska bez E to produkt o bardzo wysokiej jakości, lekko pikantny, z wyczuwalnym smakiem i aromatem wędzenia. Produkt nie zawiera konserwantów ani żadnego E, a każde 100 g kiełbasy zostało wyprodukowane ze 103g starannie selekcjonowanego mięsa wieprzowego. W przyszłości oferta będzie poszerzana o kolejne produkty.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Znane i lubiane HIT-y czekoladowe od teraz dostępne są również w formacie impulsowym. Nowa wersja najpopularniejszego produktu na rynku ciastek* dostępna jest już w sprzedaży. Ta poręczna wersja najpopularniejszego wariantu smakowego marki, idealnie wpasowuje się w potrzeby współczesnego konsumenta.

Soczysty łosoś a może krewetki w śródziemnomorskim stylu?  Rodzina gotowych w kilka minut dań rybnych FRoSTY właśnie powiększyła się o dwóch nowych członków. W sklepach znajdziemy je w nawiązujących do tradycji opakowaniach z granatową falą.

X