Jesteś tutaj

Komunijne bombonierki marki Solidarność

Na okazje związane z uroczystościami pierwszokomunijnymi Colian przygotował limitowaną kolekcję bombonierek marki Solidarność w dedykowanej oprawie. Składają się na nią czekoladki  z kremami bezalkoholowymi, zatopionymi w czekoladzie: L’amour,  Czekoladki z Klasą Pistachio oraz Czekoladowe Tajemnice. Do wyboru bombonierki z motywami komunijnymi z rozróżnieniem produktów dla dziewczynek i chłopców oraz z uniwersalną kokardą.  

Na opakowaniach wszystkich produktów znajduje się hasło przewodnie: „W tym wyjątkowym dniu…”. Wyroby zyskały papier okazjonalny lub zdejmowane okazjonalne nakładki. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Familijne oferuje innowacyjną nowość – Familijne 2GO. To indywidualnie pakowane wafelki wypełnione aksamitnie delikatnym kremem czekoladowym oraz puszystym, napowietrzonym kremem mlecznym. Idealne do rodzinnego spożycia poza domem, Familijne 2GO uprzyjemnią wspólne dłuższe i krótsze wycieczki

Marka Goplana należąca do portfolio firmy Colian z okazji Świąt proponuje specjalną ofertę słodyczy. Znajdują się w niej pralinki, cukierki i figurki z czekolady. 

X

Przeczytaj również