Jesteś tutaj

Mleko od OSM Łowicz w nowym opakowaniu

OSM Łowicz wprowadza na rynek mleko łowickie w zupełnie nowym opakowaniu – bardziej ergonomicznym, nowoczesnym, z unikalną na polskim rynku nakrętką. Mleko łowickie otwiera się teraz jednym prostym ruchem. Dwustopniowe zabezpieczenie – pierścień, który świadczy o tym, że nikt wcześniej nie otwierał opakowania, oraz membrana, która zapewnia maksymalna ochronę produktu - jest usuwane przy pierwszym otwarciu. Karton zdobiony jest motywem łowickim, doskonale komunikującym regionalne pochodzenie produktu. Sprzedaż mleka łowickiego będzie wspierana kampanią reklamową w TV i Internecie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

OSM Łowicz wprowadza na rynek mleko łowickie w zupełnie nowym opakowaniu – bardziej ergonomicznym, nowoczesnym, z unikalną na polskim rynku nakrętką. Mleko łowickie otwiera się teraz jednym prostym ruchem. 

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie konsumentów żywnością pochodzenia roślinnego, OSM Łowicz wprowadza do oferty wyjątkową gamę produktów pod marką „Bez deka mleka” – roślinne alternatywy dla tradycyjnych serów oraz serków do smarowania. 

X