Jesteś tutaj

Mleko od OSM Łowicz w nowym opakowaniu

OSM Łowicz wprowadza na rynek mleko łowickie w zupełnie nowym opakowaniu – bardziej ergonomicznym, nowoczesnym, z unikalną na polskim rynku nakrętką. Mleko łowickie otwiera się teraz jednym prostym ruchem. Dwustopniowe zabezpieczenie – pierścień, który świadczy o tym, że nikt wcześniej nie otwierał opakowania, oraz membrana, która zapewnia maksymalna ochronę produktu - jest usuwane przy pierwszym otwarciu. Karton zdobiony jest motywem łowickim, doskonale komunikującym regionalne pochodzenie produktu. Sprzedaż mleka łowickiego będzie wspierana kampanią reklamową w TV i Internecie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

OSM Łowicz wprowadza na rynek mleko łowickie w zupełnie nowym opakowaniu – bardziej ergonomicznym, nowoczesnym, z unikalną na polskim rynku nakrętką. Mleko łowickie otwiera się teraz jednym prostym ruchem. 

Nowa linia produktów bez laktozy to specjalna oferta kierowana do osób z nietolerancją laktozy. Mleko Milkissima BEZ LAKTOZY zachowuje wartości odżywcze mleka, ma charakterystyczny lekko słodki smak; jest  lekkostrawne i łatwo przyswajalne.

X