Jesteś tutaj

Moreso wprowadza Quick Choco – pestki dyni w czekoladzie.

Moreso wprowadza na rynek nową zaskakującą czekoladową przekąskę. Do portfolio marki dołączyły polskie pestki dyni w belgijskiej czekoladzie – Quick Choco.

Nowość od Moreso to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku FMCG, który zdominowany został przez aktualne prozdrowotne trendy. Quick Choco dzięki połączeniu pestek dyni i czekolady może być idealną alternatywą dla tradycyjnych słodyczy np. czekolad z nadzieniem, cukierków lub pralin.

Jak pokazują badania blisko 70% polskich konsumentów zwraca uwagę na pochodzenie produktu. Nie bez znaczenia jest więc fakt, że do stworzenia Quick Choco użyto polskich pestek dyni, które idealnie komponują się z belgijską czekoladą uważaną za jedną z najlepszych na świecie.

Quick Choco dostępne są w dwóch wersjach smakowych - w czekoladzie mlecznej oraz ciemnej z dodatkiem soli himalajskiej. Atutem produktu jest wyjątkowa chrupkość, którą uzyskano dzięki delikatnemu uprażeniu pestek w gorącym powietrzu.

Wyróżnikiem nowej czekoladowej przekąski jest także opakowanie, które nie tylko zwraca uwagę konsumentów ale również dzięki optymalnej gramaturze 70g idealnie wpisuje się w trend convenience  i „on-the-go”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zmieniające się w ostatnim czasie trendy konsumenckie zmieniły oblicze rynku bakalii. Obecnie traktuje się je jak zdrową przekąskę, która jest idealną alternatywą dla słodyczy i słonych przekąsek. Konsumenci częściej niż kiedyś zwracają uwagę na skład produktu oraz jego wartości odżywcze. Modna stała się żywność funkcjonalna, której spożycie może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i lepsze samopoczucie. W odpowiedzi na te potrzeby marka Moreso stworzyła linię bakalii BIO z certyfikatem zielonego „euro-liścia”

Zaskakująca i nieoczywista taka właśnie jest nowa czekoladowa przekąska od marki Moreso. Quick Choco to pochodzące z polskich upraw pestki dyni oblane belgijską czekoladą. Produkt dostępny jest w wersji z czekoladą mleczną oraz ciemną z dodatkiem soli himalajskiej.

X