Jesteś tutaj

Nowa marka - feel FIT

Misją marki jest dostarczanie nie tylko zdrowych i wysokiej jakości produktów, lecz również pysznych. Produkty feel FIT wyróżniają się wysoką zawartością białka i błonnika oraz innych dobrych i naturalnych składników.

feel FIT wprowadza innowacyjne, oryginalne i zdrowe produkty w ramach przekąsek, słodyczy i małych posiłków. Właściciele marki chcą przekonać Polaków do sięgania po zdrowsze produkty. Stawiają przy tym na nowości i dobry smak. Kierują się tym, że te produkty to odzwierciedlenie zdrowej pokusy, której może ulec każdy, a szczególnie Millenialsi szukający produktów odpowiednich dla ich stylu życia. 

W ramach innowacyjnej oferty znajdują się: batony z orzechów, nasion i owoców o wyjątkowo naturalnym składzie i smaku; pierwsze na rynku wysokoproteinowe pasty warzywne; pierwsze w Polsce granole białkowe w kubkach 70g  oraz batony proteinowe z 35%-ową zawartością białka, najmniejszą ilością cukru oraz z chrupiącą konsystencją. 

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

feel FIT WAKE-UP PROTEIN Granola to pierwsze na rynku granole białkowe! Granole WAKE-UP  stanowią niezwykle pożywne, zdrowe i pyszne śniadanko z pełnoziarnistym owsem, wzbogacone białkiem, podane w kubku 70g.

feel FIT Kulki proteinowe to chrupiące wafelki otoczone wiórkami kokosowymi z białkowym kremem o delikatnej konsystencji i kokosowym smaku z migdałem w środku. Teraz Milenialsi mogą sięgnąć po ich ulubione słodycze bez wyrzutów sumienia. Kokosowe praliny feel FIT są źródłem białka i błonnika oraz nie mają dodanego cukru. 

X