Jesteś tutaj

Nowa marka - feel FIT

Misją marki jest dostarczanie nie tylko zdrowych i wysokiej jakości produktów, lecz również pysznych. Produkty feel FIT wyróżniają się wysoką zawartością białka i błonnika oraz innych dobrych i naturalnych składników.

feel FIT wprowadza innowacyjne, oryginalne i zdrowe produkty w ramach przekąsek, słodyczy i małych posiłków. Właściciele marki chcą przekonać Polaków do sięgania po zdrowsze produkty. Stawiają przy tym na nowości i dobry smak. Kierują się tym, że te produkty to odzwierciedlenie zdrowej pokusy, której może ulec każdy, a szczególnie Millenialsi szukający produktów odpowiednich dla ich stylu życia. 

W ramach innowacyjnej oferty znajdują się: batony z orzechów, nasion i owoców o wyjątkowo naturalnym składzie i smaku; pierwsze na rynku wysokoproteinowe pasty warzywne; pierwsze w Polsce granole białkowe w kubkach 70g  oraz batony proteinowe z 35%-ową zawartością białka, najmniejszą ilością cukru oraz z chrupiącą konsystencją. 

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

 feel FIT RAW NUTS&SEEDS ENERGY to batony z orzechów, nasion i owoców, które składają się w 100% ze zdrowych i naturalnych składników. Nie zawierają dodanego cukru i syropu glukozowego (ani żadnego innego syropu).

feel FIT PROTEIN35% to wysokiej jakości batony proteinowe, które zawierają aż 35% białka w batonie i nie zawierają dodanego cukru. Minimalna ilość cukru (1,2 -1,8g cukru w batonie) wynika jedynie z naturalnie występujących składników, takich jak mleko, kokos, kakao. 

X