Jesteś tutaj

Nowa marka przypraw ekologicznych

Odpowiadając na trendy rynkowe oraz analizując zachowania konsumentów i ich oczekiwania, firma Prymat wprowadziła na rynek nową markę przypraw – To Naturalne. Przyprawy ekologiczne pojawiły się w sprzedaży w styczniu tego roku.

Po wnikliwiej analizie rynku i przeprowadzonych badaniach przygotowano ofertę produktów ekologicznych odpowiadających na potrzeby współczesnego konsumenta, dbającego o zdrowie i świadomie wybierającego produkty ze sklepowej półki. W ofercie marki To Naturalne znajduje się 16 przypraw jednorodnych oraz 11 mieszanek przypraw. Przyprawy oferowane są w poręcznych saszetkach typu otwórz/zamknij o gramaturach od 5 do 30 g. 

Produkty marki To Naturalne powstały wyłącznie z naturalnych i ekologicznych składników –posiadają dwa certyfikaty – Euroliść oraz Bio-Siegel, poświadczające, iż jest to żywność ekologiczna, produkowana według restrykcyjnych norm. Ponadto przyprawy nie zawierają dodatku soli, barwników czy sztucznych składników.

W ofercie marki To Naturalne można znaleźć zarówno topowe produkty takie jak liść laurowy, majeranek, papryka słodka, jak i te bardziej wyszukane typu:  czosnek niedźwiedzi, nasiona czarnuszki, przyprawa do rosołu czy pomidory suszone z czosnkiem niedźwiedzim.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Prymat wprowadziła do sprzedaży dwie nowości - Sól morską jodowaną drobnoziarnistą 1000 g i gruboziarnistą 900 g. 

To niezastąpiona przyprawa bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów oraz barwników. Doskonała do zup, potraw mięsnych, rybnych, warzywnych i sałatek.

X