Jesteś tutaj

Nowa odsłona batonów Wawelu

Batony Wawelu przeszły zmiany wizerunkowe w zakresie opakowań i składów – cała seria zyskała zupełnie nową odsłonę. Produkty mają nowoczesne przykuwające wzrok dynamiczne grafiki, skierowane do młodszej grupy odbiorców, które eksponują teraz najważniejsze atrybuty smakowe oraz ulepszoną recepturę w ramach projektu Dobre Składniki – m.in. nie zawierają barwników i sztucznych aromatów. Poza czterema batonami o gramaturze 48-49 g i wielkości: Advocat, Toffi, Krówkowy i Choco na bazie 43% czekolady, pojawiły się zupełnie nowe, kieszonkowe formaty batonów: extra mleczny Milkizz o oryginalnym smaku mleka z tubki i mocno orzechowy Nut Break (30 g). Obowiązkowy asortyment w strefie kasy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Specjalnie z myślą o najmłodszych powstała oferta pod hasłem „Słodki prezent” – to uwielbiane przez dzieci łakocie zamknięte w kolorowych zgrabnych pudełeczkach z atrakcyjnymi grafikami.

Do czekolad z linii premium firmy Wawel dołączają trzy nowe smaki, które tworzą idealne połączenie deserowej czekolady z dodatkami w postaci wiśni z chilli, jagody oraz żurawiny. Do tej pory wśród czekolad premium dostępne były trzy klasyczne – gorzka z 70% i 90% zawartością ziarna kakaowego oraz gorzka – 70% – z dodatkiem skórki pomarańczowej. Nowe smaki stanowią doskonałe rozszerzenie dotychczasowej oferty.

X

Przeczytaj również