Jesteś tutaj

Nowa odsłona batonów Wawelu

Batony Wawelu przeszły zmiany wizerunkowe w zakresie opakowań i składów – cała seria zyskała zupełnie nową odsłonę. Produkty mają nowoczesne przykuwające wzrok dynamiczne grafiki, skierowane do młodszej grupy odbiorców, które eksponują teraz najważniejsze atrybuty smakowe oraz ulepszoną recepturę w ramach projektu Dobre Składniki – m.in. nie zawierają barwników i sztucznych aromatów. Poza czterema batonami o gramaturze 48-49 g i wielkości: Advocat, Toffi, Krówkowy i Choco na bazie 43% czekolady, pojawiły się zupełnie nowe, kieszonkowe formaty batonów: extra mleczny Milkizz o oryginalnym smaku mleka z tubki i mocno orzechowy Nut Break (30 g). Obowiązkowy asortyment w strefie kasy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wyjątkowy smak, niestandardowy kształt i zwiększona gramatura – to nowa propozycja firmy Wawel na słodki sezon wiosna-lato 2014. Tegoroczna kolekcja prezentuje trzy oryginalne czekolady nadziewane w nowoczesnej formie i niebanalnym smaku. Poznaj inny wymiar czekolad z Orange Carmel, Cocoa Mousse oraz Penaut Butter!

Galaretki Fresh & Fruity firmy Wawel to idealna propozycja dla wielbicieli owocowych słodyczy. Od marca do znanych już produktów dołączyła nowa seria w czterech oryginalnych kwaśnych smakach.

X

Przeczytaj również