Jesteś tutaj

Nowa odsłona batonów Wawelu

Batony Wawelu przeszły zmiany wizerunkowe w zakresie opakowań i składów – cała seria zyskała zupełnie nową odsłonę. Produkty mają nowoczesne przykuwające wzrok dynamiczne grafiki, skierowane do młodszej grupy odbiorców, które eksponują teraz najważniejsze atrybuty smakowe oraz ulepszoną recepturę w ramach projektu Dobre Składniki – m.in. nie zawierają barwników i sztucznych aromatów. Poza czterema batonami o gramaturze 48-49 g i wielkości: Advocat, Toffi, Krówkowy i Choco na bazie 43% czekolady, pojawiły się zupełnie nowe, kieszonkowe formaty batonów: extra mleczny Milkizz o oryginalnym smaku mleka z tubki i mocno orzechowy Nut Break (30 g). Obowiązkowy asortyment w strefie kasy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Galaretki nadziewane Fresh&Fruity to kategoria, której jeszcze nie było w portfolio Wawelu. Są doskonałą propozycją dla fanów lekkich kompozycji. To słodka porcja owocowego smaku, który kusi smakiem i wyglądem.

Już niebawem miłośnicy znanych i lubianych cukierków z Wawelu będą mogli poznać zupełnie nowe oblicze Michałka Białego… ze skórką pomarańczową.

X

Przeczytaj również