Jesteś tutaj

Nowa odsłona batonów Wawelu

Batony Wawelu przeszły zmiany wizerunkowe w zakresie opakowań i składów – cała seria zyskała zupełnie nową odsłonę. Produkty mają nowoczesne przykuwające wzrok dynamiczne grafiki, skierowane do młodszej grupy odbiorców, które eksponują teraz najważniejsze atrybuty smakowe oraz ulepszoną recepturę w ramach projektu Dobre Składniki – m.in. nie zawierają barwników i sztucznych aromatów. Poza czterema batonami o gramaturze 48-49 g i wielkości: Advocat, Toffi, Krówkowy i Choco na bazie 43% czekolady, pojawiły się zupełnie nowe, kieszonkowe formaty batonów: extra mleczny Milkizz o oryginalnym smaku mleka z tubki i mocno orzechowy Nut Break (30 g). Obowiązkowy asortyment w strefie kasy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Wawel SA poszerza swoje portfolio o dwie nowe czekolady linii Superior: Mleczną z czarną porzeczką oraz Gorzką z jagodami.

Czekoladki z Wawelu zmieniają swój kształt. Od października są dostępne w nowej, kwadratowej formie. Do grona pralin o zmienionym kształcie wejdą: czekoladki Adwokat, Krówkowe, Tiramisu, a także jesienna nowość  z Wawelu – czekoladki Orzechowe z nadzieniem z orzechów laskowych. Każda z czekoladek zawinięta jest w owijkę (sreberko) o nowej eleganckiej szacie graficznej.

X