Jesteś tutaj

Nowa Vegeta uniwersalna bez glutaminianu sodu

Marka Vegeta, lider na rynku przypraw uniwersalnych, dodała do swojego portfolio nowy produkt – Vegetę Uniwersalną bez dodatku glutaminianu sodu.

Marka Vegeta jest obecna na rynku od 60 lat, towarzysząc polskim konsumentom w ich codziennym gotowaniu. Jej kultowym produktem jest Vegeta Uniwersalna, bez której dodatku wiele osób nie wyobraża sobie rosołu czy sosu. W odpowiedzi na trendy żywnościowe, marka dodała do swojego portfolio nową Vegetę bez dodatku glutaminianu sodu, która zapewnia takie same doznania smakowe. Założenie to firma potwierdziła licznymi badaniami konsumenckimi. Wprowadzenie do sprzedaży nowej Vegety, daje konsumentom możliwość wyboru idealnej dla siebie wersji Vegety.

Vegeta bez dodatku glutaminianu sodu jest dostępna w szerokiej sprzedaży w dwóch gramaturach 180g oraz 450g.

Rekomendowane ceny Vegety bez dodatku glutaminianu sodu to: 3,99zł za 180g, 8,99zł za 450g.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na sklepowych półkach pojawiła się przyprawa Vegeta w oryginalnej, zimowej szacie graficznej w szklanym słoiku o pojemności 400 g zapewniając wygodę użytkowania. 

Konsumenci szukają produktów mniej przetworzonych, bardziej naturalnych, zwracają uwagę na listę składników. Wszechobecny trend dotyczący zdrowego stylu życia wymaga dostosowania oferty do oczekiwań rynkowych. Marka Vegeta podąża za trendami i odpowiada na rosnące potrzeby konsumentów. Właśnie dlatego wprowadziła nową linię Vegety Natur. Hasłem wiodącym dla produktów pod marką Vegeta Natur jest „Inspirowane Naturą”.

X