Jesteś tutaj

Nowe płyny do mycia naczyń od Morning Fresh

Morning Fresh wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza dwa nowe warianty zapachowe skoncentrowanego płynu do mycia naczyń. SWEET PEA & FREESIA oraz RASPBERRY & APPLE.

Płyn do mycia naczyń - Sweet Pea & Freesia o zapachu kwiatów słodkiego groszku i frezji oraz Raspberry & Apple pachnący jabłkiem i malinami. Produkty te łączą skoncentrowaną formułę płynu do mycia naczyń ze świeżymi kompozycjami zapachowymi.

Już niewielka ilość produktu doskonale usuwa tłuszcz i nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dzięki zamkniętej w butelce specjalnej formule płyn jest bardzo wydajny i starcza na dłużej. Przyjemny dla oka design opakowania ładnie wkomponuje się w przestrzeń kuchenną.

Oba warianty uzupełniają gamę super skoncentrowanych produktów do mycia naczyń Morning Fresh, które dzięki nowym zapachom sprawiają, że zmywanie staje się przyjemniejsze.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na początku 2014 r. do sprzedaży trafią czekolady nadziewane marki Wedel „MAXI Smak", które miały swoją premierę w roku 2013.

W styczniu br. firma Bon Bon Buddies poszerzyła ofertę toreb-niespodzianek o nowe wzory na bazie popularnych amerykańskich filmów Transformers i Adventure Time (Czas na przygodę).

X

Przeczytaj również