Jesteś tutaj

Nowe popcorny HELIO

W bogatej gamie produktów HELIO pojawiły się kolejne - gorące nowości w pikantnym wydaniu! Nowe POPCORNY HELIO to doskonała przekąska dla fanów ostrzejszych smaków. Wieczór ze znajomymi, seans filmowy, rodzinne spotkanie? Popcorn PIKANTNY i MEGA OSTRY HELIO to rozwiązanie idealne – smaczny i łatwy w przygotowaniu. Wystarczy otworzyć opakowanie, wyciągnąć papierową torebkę, włożyć ją do mikrofalówki i po kilku minutach cieszyć się pikantnym lub mega ostrym smakiem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Helio przygotowała dla konsumentów fistaszki, czyli orzeszki arachidowe prażone w łupinie w opakowaniu 250 gram oraz ziarno sezamu w opakowaniu 200 gram.

Już jesienią na półki sklepowe zawitają nowe chrupiące- zdrowe przekąski HELIO: Orzeszki ziemne pieczone bez tłuszczu i soli oraz Orzeszki ziemne pieczone solone w dużych opakowaniach 400 g. Nowy orzechowy duet HELIO będzie niezastąpiony nie tylko podczas jesiennych wieczorów przed TV, ale też będzie świetną- zdrową przekąską dla dzieci w wieku szkolnym i studentów w czasie nauki. 

X