Jesteś tutaj

Nowe produkty Arla Protein

W maju na rynku zadebiutowały produkty Arla Protein – twarożkowe serki wysokobiałkowe, mleczne koktajle i jogurty o wysokiej zawartości białka.

Nowe produkty Arla z linii Protein charakteryzuje wysoka zawartość białka i skład, oparty na naturalnych składnikach. Produkty Arla Protein o zmniejszonej zawartości tłuszczu i dodanego cukru, nie zawierają laktozy. Są dostępne w 3 różnych wariantach – serka wysokobiałkowego, mlecznego shake’a i jogurtu. Każdy z nich występuje w 2 smakach: serek wysokobiałkowy – naturalny i marakuja z papają, mleczne koktajle – tropikalnym i malinowo-truskawkowym, zaś jogurty w smakach mango i truskawka.

Każda porcja Arla Protein to 20 g białka w porcji produktu. Przekąski o obniżonej zawartości cukru rafinowanego i tłuszczu to produkt idealny dla osób aktywnych fizycznie i dbających o sylwetkę. W owocowych wersjach smakowych głównym źródłem cukru jest naturalny koncentrat, sok owocowy lub stewia – naturalny smak owoców nie jest wzmacniany chemicznymi dodatkami. Produkty z serii Arla Protein nie zawierają laktozy, dzięki czemu mogą po nie sięgać bez obaw również osoby z nietolerancją tego składnika. Białko jest niezbędnym składnikiem jadłospisu każdego człowieka, niemniej pełni szczególną rolę w diecie osób, które dbają o linię. Regularne spożywanie odpowiedniej ilości białka może pozytywnie wpłynąć na przemianę materii, proteiny wspierają też regenerację i wzrost komórek

Dzięki opakowaniom On-the GO, konsument może je zabrać ze sobą na siłownię lub trzymać w biurowej lodówce. Mleczne shake’i znajdują się w poręcznych buteleczkach, które pozwalają na spożycie produktu w dowolnym miejscu poza domem, do twarożków dołączono wygodne, jednorazowe łyżeczki.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Żywiec wprowadza na rynek nowy gatunek – Żywiec APA. Nowy wariant to intensywnie chmielowe piwo typu Pale Ale z wyczuwalną cytrusową nutą. Najlepiej jest je podawać w temperaturze 9-11 stopni Celsjusza.

Firma Wawel czekoladowe tabliczki ubrała w akwarele krakowskiego artysty Jacka Palucha i opatrzyła anegdotami cenionego znawcy grodu Kraka – Leszka Mazana. Tak powstała limitowana seria czekolad „Opowieści Krakusa”, która tej jesieni trafi do sklepów firmowych Wawel w całej Polsce.

X