Jesteś tutaj

Nowe smaki galaretek Dr. Oetkera

Dr. Oetker z początkiem października wprowadził na rynek galaretki o smaku bananowym i winogronowym, których obecnie brakuje na rynku.

Nowe smaki galaretek idealnie pasują kolorem i smakiem do świeżych bananów i winogron, które są szeroko dostępne w sklepach przez cały rok, a szczególną popularnością cieszą się jesienią i zimą.

Banany i winogrona to owoce szczególnie lubiane przez dzieci, a w połączeniu z galaretką tworzą kolorowy deser, który jeszcze bardziej ucieszy najmłodszych.

Nowe galaretki sprawdzą się także w ciastach z owocami - jako dekoracyjna warstwa czy usztywnią masy na bazie serka, jogurtu, śmietanki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z myślą o wypiekach świątecznych firma Dr. Oetker wprowadza na polski rynek Sernik Śmietankowy z dodatkiem naturalnej wanilii. Nowy produkt poszerzy linię ciast premium Dr. Oetkera i dołączy m.in. do Sernika Królewskiego, który będzie dostępny w sklepach w nowej szacie graficznej.

Korzenny zapach unoszący się w domu to zapowiedź nadchodzących świąt. W tym szczególnym czasie warto sięgnąć po propozycje Dr. Oetkera – Pierniczki oraz Chatkę z piernika. 

X