Jesteś tutaj

Nowości Bakalland w kategorii przekąsek

Zmiana stylu życia sprawiła, że w ciągu dnia coraz częściej sięga się po przekąski, zastępując nimi regularne posiłki. Stąd też oczekuje się od nich smaku, bogactwa witamin i minerałów, ale jednocześnie różnorodności.  Odpowiadając na te potrzeby, Bakalland wprowadza nową, w 100% przekąskową ofertę. Nowa linia bakalii pod hasłem: „Chwyć & Jedz” to bardzo różnorodne propozycje składające się z prażonych ziaren, chrupiących orzechów i bakaliowych mieszanek, zamknięte w poręcznych opakowaniach i przekąskowej porcji na raz.

Z badań przeprowadzonych przez Bakalland wynika, że konsumenci chętnie sięgają po przekąski. 44% badanych wybiera je, gdy ma ochotę na coś smacznego, 36% by dodać sobie energii między posiłkami, a 34% podczas spotkań towarzyskich czy relaksu . Przekąski pełnią więc w ciągu dnia wiele funkcji, stąd też oferta przekąsek dostępnych na rynku, odpowiadając na potrzeby konsumentów, również powinna być różnorodna. Powinna nieść za sobą smak i walory zdrowotne. Doskonale w tej roli sprawdzą się zatem bakalie.

Nowe propozycje od Bakalland to najpopularniejsze bakalie z najważniejszych segmentów rynkowych. Portfolio przekąsek składa się z prażonych ziaren: Słonecznik prażony lekko solony, Pestki Dyni prażone lekko solone, Kukurydza prażona lekko solona, Kukurydza prażona miodowa; chrupiących orzechów: Laskowy prażony blanszowany, Migdał blanszowany, Migdał prażony lekko solony, Włoski Chandler, Nerkowiec prażony lekko solony oraz kultowych bakaliowych mieszanek studenckich. Wszystkie prażone orzechy zostały przygotowane w piecu, bez dodatku tłuszczu i mają czysty skład. Bogactwo smaków i odsłon, z których można wybierać te słodkie, solone, blanszowane, tradycyjne czy z miodem sprawia, że każdy znajdzie produkt, który idealnie odpowiada jego przekąskowym oczekiwaniom w danym momencie.

Bakalland Chwyć & Jedz jako przekąski impulsowe doskonale sprawdzą się wyeksponowane w przestrzeni sklepu na osobnych, dedykowanych dla linii stojakach w działach warzyw i owoców. Mogą znaleźć się również w innych lokalizacjach w ramach sklepu – w strefie kas, na dziale przekąsek czy w innym miejscu o największym ruchu klientów, gdzie konsumenci będą mogli łatwo po nie sięgnąć. Dedykowany stojak hakowy stanowi wyróżniającą się, kompleksową ekspozycję – idealną do produktów impulsowych.

Prażone ziarna: Słonecznik prażony lekko solony, Pestki Dyni prażone lekko solone, Kukurydza prażona lekko solona, Kukurydza prażona z miodem. Nowa propozycja Bakalland to najpopularniejsze ziarna w różnych wariantach, zamknięte w poręcznym opakowaniu i porcji na raz, która bez trudności zmieści się w torebce, plecaku czy kieszeni. To naturalne, chrupiące pestki dyni, ziarna kukurydzy i słonecznika o prostym składzie, z lekkim dodatkiem soli lub miodu. Dzięki prażeniu w piecu stanowią chrupiącą przekąskę, którą warto zawsze mieć pod ręką. To także pierwsza, tak kompleksowa propozycja on the go w segmencie ziaren.

Chrupiące orzechy: Laskowy prażony blanszowany, Migdał blanszowany, Migdał prażony lekko solony, Włoski Chandler, Nerkowiec prażony lekko solony. Chrupiące orzechy w poręcznym opakowaniu to szybka, wartościowa przekąska w codziennym biegu. Ulubione orzechy konsumentów zostały zamknięte w opakowaniach w sycącej porcji na raz, w kilku różnorodnych odsłonach: solonej, prażonej, blanszowanej. Migdał i Nerkowiec prażony lekko solony oraz Orzech laskowy prażony blanszowany zostały uprażone bez dodatku tłuszczu. Wszystkie propozycje Bakalland są dodającą energii w ciągu dnia, zdrową przekąską impulsową.

Mieszanki bakaliowe: Mix studencki. Klasyczna Mieszanka studencka, najpopularniejsza mieszanka bakaliowa na rynku, została zaproponowana w pełni przekąskowej odsłonie – porcji na raz. To idealne rozwiązanie za sprawą kompaktowego opakowania bez problemu zmieści się w plecaku, torebce czy kieszeni. Zawsze tam i wtedy, gdy najdzie nas mały głód.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Bakalland odpowiadając na różnorodne, przekąskowe oczekiwania konsumentów, rozbudowuje ofertę nowych przekąsek z linii „Chwyć & Jedz” o kolejne propozycje. Nowości to połączenie bakalii z czekoladą w formie dwóch poręcznych, słodkich mieszanek: Mieszanki studenckiej CHOCO 50g oraz Mieszanki Szkolnej KIDS 50g.

Konsumenci pokochali bakalie przekąskowe, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, marka Bakalland uzupełnia linię swoich bakalii przekąskowych. Nowość OH! My Nut to chrupiące połączenie prażonych orzechów w słonej odsłonie. Produkt Bakalland idealnie sprawdzi się w podróży lub jako przekąska w ciągu dnia. 

X

Przeczytaj również