Jesteś tutaj

Nowości od Gold Drop

Firma Gold Drop odświeża dwa swoje produkty z serii Dix Professional. Pierwszy z nich przeznaczony jest do czyszczenia kabin prysznicowych. Nowej generacji płyn do kabin doskonale usuwa wszystkie zabrudzenia takie, jak np. osad z mydła z powierzchni osłon kabin prysznicowych, powierzchni ceramicznych oraz nalot z fug. Zawarty w nim aktywny filtr ochronny sprawia, że po użyciu woda całkowicie spływa, nie tworząc tym samym strug ani kropli. Po umyciu powierzchnia pozostaje błyszcząca bez wycierania. Preparat doskonale usuwa zabrudzenia i odświeża elementy wyposażenia, zapewniając im przyjemny zapach morskiej bryzy.

Kolejnym odświeżonym produktem jest preparat do usuwania kamienia i rdzy. Jest to produkt wysokiej jakości, który doskonale usuwa osady z kamienia i rdzy, jak również różnego rodzaju brud, tłuszcz oraz osad z mydła. Dostępny w naszej ofercie preparat idealnie sprawdza się w przypadku mycia armatury kuchennej oraz łazienkowej, umywalek, kabin prysznicowych oraz dokładnie czyści trudne do oczyszczenia powierzchnie chromowane, ze stali nierdzewnej i glazurę.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Uniwersalny płyn do mycia podłóg, ścian i glazury. Skutecznie usuwa zabrudzenia. Dodatek silikonu ułatwia rozprowadzanie produktu na powierzchni (silikon dodaje powierzchni nieco poślizgu co ułatwia mycie powierzchni, wymaga mniej wysiłku  w przesuwaniu ścierki po powierzchni) oraz gwarantuje doskonałą czystość bez smug  i zacieków.

Firma Gold Drop poszerzyła serię produktów eko o kolejny preparat, którym jest ekologiczny płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych typu: umywalki, brodziki, kabiny prysznicowe, wanny oraz armatura łazienkowa.

X