Jesteś tutaj

Nowości od Gold Drop

Firma Gold Drop odświeża dwa swoje produkty z serii Dix Professional. Pierwszy z nich przeznaczony jest do czyszczenia kabin prysznicowych. Nowej generacji płyn do kabin doskonale usuwa wszystkie zabrudzenia takie, jak np. osad z mydła z powierzchni osłon kabin prysznicowych, powierzchni ceramicznych oraz nalot z fug. Zawarty w nim aktywny filtr ochronny sprawia, że po użyciu woda całkowicie spływa, nie tworząc tym samym strug ani kropli. Po umyciu powierzchnia pozostaje błyszcząca bez wycierania. Preparat doskonale usuwa zabrudzenia i odświeża elementy wyposażenia, zapewniając im przyjemny zapach morskiej bryzy.

Kolejnym odświeżonym produktem jest preparat do usuwania kamienia i rdzy. Jest to produkt wysokiej jakości, który doskonale usuwa osady z kamienia i rdzy, jak również różnego rodzaju brud, tłuszcz oraz osad z mydła. Dostępny w naszej ofercie preparat idealnie sprawdza się w przypadku mycia armatury kuchennej oraz łazienkowej, umywalek, kabin prysznicowych oraz dokładnie czyści trudne do oczyszczenia powierzchnie chromowane, ze stali nierdzewnej i glazurę.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Płyn przeznaczony jest do mycia grilli, piekarników, blach piekarniczych jak również kominków, szyb kominkowych. Ze względu na wysokie pH oraz specjalnie dobrane rozpuszczalniki organiczne działa bardzo skutecznie bez trudu usuwa najtrwalsze przypalenia, zapieczony tłuszcz oraz zadymienia z czyszczonych powierzchni.

Firma Gold Drop poszerzyła asortyment o mydło w płynie pod marką Attis economy. Dostępne są dwie wersje kolorystyczno-zapachowe: Delicate i Fruity. Mydło w płynie delikatnie myje i pielęgnuje. Produkt jest przebadany dermatologicznie.

X