Jesteś tutaj

Nowy zapach STR8 Faith

„Faith” czyli  „wiara” we własne możliwości, że możemy osiągnąć sukces we wszystkim co robimy jeśli tylko w to „uwierzymy”. Uosobieniem tych emocji jest Ambasador marki – gwiazda NBA Giannis Antetokounmpo – widoczny nie tylko w kampanii ATL/BTL ale również na produktach takich jak wody toaletowe oraz wody po goleniu.

Nowy zapach STR8 Faith już na wstępie kusi soczysto owocowym aromatem mandarynki oraz jabłka, które zostało uzupełnione intensywnym kardamonem. Serce zapachu to pikantne akordy gałki muszkatołowej a zapach rumu, nadaje kompozycji niezwykle męski i zmysłowy charakter.

Nuta Głowa to Kardamon, Zielone Jabłko, Mandarynka

Nuta Serca to Rum, Gałka Muszkatołowa

Nuta Głębi (Bazy) to Wanilia, Mirt, Fasola Tonka

Uzupełnieniem tych wyjątkowych serii zapachowych są: wody po goleniu, dezodoranty i żele pod prysznic. Stosowanie pełnej gamy FAITH wzmacnia efekt i potęguje trwałość zapachu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nowe antyperspiranty STR8 ALL SPORTS zawierają Turbo Technologię „Enkapsulacji”. Główną ideą tej technologii jest stopniowe uwalnianie zapachu z „kapsułek” np. pod wpływem wzrostu temperatury ciała, w sytuacjach stresu emocjonalnego lub wzmożonej aktywności fizycznej.

Tej zimy do oferty karm suchych Doliny Noteci dołączy nowość RAFI Classic 3 kg. Karma zawiera w sobie kwasy tłuszczowe OMEGA-3 i OMEGA-6 .

X

Przeczytaj również