Jesteś tutaj

Advertisement

Om-Nom: epicka przekąska śniadaniowa

Marka Olewnik wprowadza nowy, innowacyjny produkt – naturalny i zróżnicowany posiłek w postaci boxu śniadaniowego dla dzieci, ale także dla zabieganych młodych ludzi, dbających o zdrowy styl życia. W jednym pudełku znajdą oni urozmaicony zestaw, który ożywi każdy poranek, doda energii na cały dzień, poradzi sobie z głodem na szkolnej wycieczce czy podczas przerwy w nauce.

Koncept produktu powstał w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby żywieniowe najmłodszego i młodego pokolenia. W jednym pudełku zamknięto przyjemność w wielu smakach, jednocześnie dbając o wartość odżywcze, najwyższą jakość produktów, komfort i bezpieczeństwo. Inspiracją był ulubieniec najmłodszych Om Nom, a symbolem produktu stały się sympatyczne i pełne niespożytej energii misie. Wszystko to sprawia, że boxy są innowacyjnym i oryginalnym przepisem na „jesz co chcesz”. Są po prostu epickie.

Olewnik jako lider projektu Om-Nom zaprosił do współpracy przy nim inne marki z polskim kapitałem – Bakoma i Mamut. Poręczne pudełeczko kryje w sobie pożywne przekąski: kabanosy z drobiem o obniżonej zawartości tłuszczu, mus jabłko-banan bez dodatku aromatów i cukru oraz ciastka biszkoptowe bez dodatku barwników, cukrów, substancji konserwujących oraz syropu glokozowo-fruktozowego. Ergonomiczne opakowanie łatwo się otwiera, a przezroczyste wieczko zachęca do szybkiego posmakowania zawartości. Nowoczesna kolorystyka odwołuje się jednocześnie do popkulturowych  skojarzeń – różowe boxy przeznaczone są dla dziewcząt, a niebieskie – dla chłopców.

– Om-Nom to projekt odważny, nowatorski i całkowicie polski – mówi prezes zarządu spółki Olewnik Sp. z o.o. Anna Olewnik-Mikołajewska. Przyznaje, że marka dostrzegła niszę na rynku, którą postanowiła wypełnić. – Stworzyliśmy produkt, który jest zdrową i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego posiłku. W zabieganym świecie, gdy na przygotowanie jedzenia jest coraz mniej czasu, oferujemy kompletny i różnorodny produkt, bogaty w niezbędne składniki i dostępny na wyciągniecie ręki – dodaje Anna Olewnik-Mikołajewska i podkreśla, że trwają prace nad nowymi zestawami. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Perfekcyjna sucha krakowska firmy Olewnik to kiełbasa przygotowywana według unikalnej receptury. Każdy element procesu produkcji został doprowadzony do perfekcji. Kiełbasa jest wędzona, pieczona i suszona przez wiele dni dzięki czemu ma niepowtarzalny smak i aromat.

Producent hipoalergicznych środków do prania marki JELP, wprowadza na polski rynek nowy produkt. Portfolio duńskiej marki, w której dotychczas dominowały proszki, żele oraz płyny do płukania dedykowane alergikom i dzieciom, wzbogaci się o odplamiacz.

X