Jesteś tutaj

Advertisement

Owocowe nowości od Łowicza

O tym, że dżemy idealnie pasują do wypieków, wie każdy. Ale to, że w słoiku można zamknąć smak ulubionych ciast z owocami – odkrył Łowicz. W limitowanej ofercie marki pojawiły się 3 unikalne propozycje. Nowości to gratka dla amatorów smaku uwielbianych wypieków: szarlotki, tarty i sernika.

W ofercie produktów dżemowych Łowicz każdy znajdzie coś dla siebie, a marka systematycznie poszerza ten wybór, proponując konsumentom zaskakujące smaki w edycjach limitowanych. Tej jesieni wybór będzie wyjątkowo trudny, bo Łowicz połączył smak klasycznych, uwielbianych ciast z aromatycznymi owocami.

Produkt dostępny jest w trzech wariantach smakowych: Brzoskwinia z nutą Sernika, Czarna Porzeczka z nutą Tarty oraz Jabłko i Gruszka z nutą Szarlotki. Wystarczy wybrać swój ulubiony, by dodać smaku tegorocznej jesieni.

Oprócz wyjątkowego smaku, produkty wyróżnia też specjalne wieczko z deseniem imitującym strukturę ciasta.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Łowicz zmienia się dla najmłodszych. Linia dżemów 100% z owoców Extra Gładkie, przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach, została odświeżona. Produkty dostępne są teraz w trzech smakach: truskawka, wiśnia i brzoskwinia oraz zyskały nową szatę graficzną.

Marka Łowicz posiada w swoim portfolio szeroką ofertę produktów dżemowych – nie tylko różnego rodzaju dżemy, ale także powidła i konfitury w wielu owocowych smakach do wyboru. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie są pyszne. Właśnie startuje nowa kampania marki, która podkreśla ich różnorodność i jest równie smakowita, jak one.

X