Jesteś tutaj

Peanut Butter i Toffee&Peanuts – nowe czekoladki od E.Wedel

W ofercie E.Wedel pojawiły się nowe czekoladki w dwóch smakach: Peanut Butter oraz Toffee&Peanuts. Nowości doskonale łączą oryginalną wedlowską czekoladę i rozpływające się w ustach nadzienie. Peanut Butter to czekoladki oblane czekoladą białą karmelową, w środku których znajduje się jednowarstwowe nadzienie z orzeszków arachidowych. Wariant Toffee&Peanuts oblany mleczną czekoladą zawiera natomiast dwie warstwy nadzienia – na dole masę orzechową z kawałkami orzeszków ziemnych i płynne toffee na górze.  

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Wedel stale śledzi preferencje swoich konsumentów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Tym razem miłośnikom wedlowskich przysmaków, Wedel proponuje nowość, tabliczkę czekoladową z wafelkiem na bazie dobrze znanego i lubianego wafelka WW. 

Marka Wedel przygotowała dla swoich konsumentów nowość – CzekoWafel o unikalnym, intensywnie czekoladowym smaku. Lekki wafel, przekładany gęstym orzechowym nadzieniem, zanurzony w oryginalnej wedlowskiej czekoladzie to idealna propozycja dla miłośników słodkości.

X

Przeczytaj również