Jesteś tutaj

Pomarańczowa edycja dżemów Łowicz

Firma Łowicz wprowadziła na rynek edycję limitowaną dżemów o cytrusowych smakach. Wśród nowych smaków można znaleźć takie połącznia, jak: Mandarynka i Pomarańcza, Pomarańcza i Cytryna oraz Grejpfrut i Pomarańcza. Jest to nowość marki na tegoroczną jesień, dostępna w sklepach od początku września. Każda z tych propozycji jest unikalna, jednak łączy je cytrusowy charakter i wyrazista natura słonecznej pomarańczy. Łowicz to firma z wieloletnią tradycją, będąca liderem polskiego rynku dżemów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Łowicz posiada w swoim portfolio szeroką ofertę produktów dżemowych – nie tylko różnego rodzaju dżemy, ale także powidła i konfitury w wielu owocowych smakach do wyboru. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie są pyszne. Właśnie startuje nowa kampania marki, która podkreśla ich różnorodność i jest równie smakowita, jak one.

Lato bezsprzecznie kojarzy się z wieloma przyjemnościami. Smakowite owoce i piękne kwiaty to niewątpliwie jedne z nich. Łowicz tego lata postanowił sprawić, by można było cieszyć się nimi jednocześnie – dzięki pysznym smakom nowych syropów. Limitowana edycja sprawi, że nadchodzące wakacje będą miały naprawdę niepowtarzalny smak.

X