Jesteś tutaj

Przełom w żywieniu niemowląt – pierwsze takie mleko następne

Mleko mamy jest pokarmem najlepiej dopasowanym do potrzeb dziecka i po raz kolejny stało się inspiracją do udoskonalenia receptury mlek modyfikowanych NAN 2. 60 lat badań nad składem mleka matki i 30 lat badań nad oligosacharydami mleka kobiecego pozwoliło stworzyć NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.

Mleko kobiece to wzorzec najlepszego pokarmu dla niemowlęcia. Zawiera kompozycję składników niezbędnych do jego prawidłowego wzrostu i rozwoju, które występują w nim w optymalnych ilościach i wzajemnych proporcjach. Wśród nich znajdują się m.in. oligosacharydy mleka kobiecego.

Na bazie 60 lat badań nad mlekiem matki i 30 lat badań nad oligosacharydami mleka kobiecego Nestlé stworzyło pierwsze mleko następne zawierające:

• 2’FL (2-fukozylolaktozę) – oligosacharyd o strukturze identycznej jak w mleku kobiecym

• wysokiej jakości białko OPTIPRO® w ilości dopasowanej do potrzeb niemowlęcia;

• aktywne szczepy bakterii L. reuteri, takie jak w mleku mamy;

• DHA - kwas dokozaheksaenowy z rodziny omega-3 ważny dla mózgu i wzroku dziecka;

• immunoskładniki (cynk, żelazo, wit. A i C), wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Nestlé przygotowało unikalną propozycję na śniadanie. Teraz znane i uwielbiane przez dzieci płatki Nestlé Cookie Crisp będą również o superczekoladowym smaku.

Marka posiada charakterystyczny, impaktowy kolor niebieski, ale szukała dodatkowych elementów mogących odróżnić ją od konkurencji i wzmocnić więź z konsumentami. Z wyzwaniem tym zwróciła się do agencji Logic Design, która brała wcześniej udział w tworzeniu sukcesu Princessy Zebry.

X