Jesteś tutaj

Samo najlepsze na śniadanie

Marka Łowicz posiada w swoim portfolio szeroką ofertę produktów dżemowych – nie tylko różnego rodzaju dżemy, ale także powidła i konfitury w wielu owocowych smakach do wyboru. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie są pyszne. Właśnie startuje nowa kampania marki, która podkreśla ich różnorodność i jest równie smakowita, jak one!

Nowa kampania marki Łowicz zwraca uwagę na wiele możliwych zastosowań przetworów owocowych, podkreśla różnorodność produktów dżemowych – ich konsystencję, smaki i rodzaje. Spot zwraca uwagę na szeroką ofertę produktów Łowicz, a także na wielość możliwości ich wykorzystania, atrakcyjność podania i uniwersalność na śniadanie.

Reklama jest dynamiczna i niesamowicie apetyczna. Smakosze śniadań prezentują w niej wiele możliwości wykorzystania produktów Łowicz. Dżemy, konfitury i powidła zmieniają nawet najprostsze dania w smakowite pomysły na posiłek. Okazuje się, że warto rozpocząć dzień z produktami dżemowymi Łowicz, a każde owocowe śniadanie jest „takie, że łooo”! Wniosek jest jeden – Łowicz to samo najlepsze na śniadanie!

Kategoria: 

Podobne artykuły

O tym, że dżemy idealnie pasują do wypieków, wie każdy. Ale to, że w słoiku można zamknąć smak ulubionych ciast z owocami – odkrył Łowicz. W limitowanej ofercie marki pojawiły się 3 unikalne propozycje. Nowości to gratka dla amatorów smaku uwielbianych wypieków: szarlotki, tarty i sernika.

Nowa outdoroowa kampania marki Łowicz prezentuje nowości produktowe w trzech kategoriach – dżemów, produktów pomidorowych i sosów. 1400 tablic typu citylight w ośmiu największych miastach to największa tego typu kampania w historii marki.

X