Jesteś tutaj

Słodkości dla dzieci od marki Wedel

Specjalnie z myślą o najmłodszych konsumentach marka E.Wedel stworzyła wyjątkową ofertę produktów dla dzieci. Wyróżnia ją nie tylko doskonały smak oraz przyjazne opakowanie, ale także  starannie dobrane składniki. Młodych smakoszy i ich rodziców na pewno ucieszy fakt, że na rynek w wielkim stylu powraca Czekotubka o smaku kakaowo-orzechowym, w wygodnym opakowaniu. Do portfolio dołączają także batoniki Oki! w dwóch smakach: mleczny z ziarnami zbóż i mleczno-truskawkowy, a także Ptasie Mleczko® Extra mleczne z dodatkiem wapnia. Innowacyjne opakowanie pianek pozwala rodzicom odpowiednio kontrolować wielkość porcji.

 

Czekotubka 50 g

Batonik Oki!  mleczny z ziarnami i mleczno-truskawkowy 27 g

Ptasie Mleczko® Extra Mleczne 316,4 g

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Wedel przedstawia pierwszą w Polsce pełną tabliczkę karmelową. Specjalnie dla najbardziej wymagających smakoszy, pyszny karmel został  zamknięty w kruchych i intensywnych w smaku tabliczkach czekolady od Wedla, a wszystko to w zupełnie nowej linii produktów KarmeLove. 

Marka Wedel ponownie zaskakuje swoich konsumentów wyjątkową kompozycją smaków. Tym razem do sklepów trafia oryginalne połączenie kruchej wedlowskiej czekolady deserowej oraz słodkiej wiśni, zatopionej w nadzieniu.

X